Świat według Kiepskich

"Świat według Kiepskich". Marzena Kipiel-Sztuka żałuje, że była tak wylewna. "Co przepłakałam, to moje. Było mi przykro"

Marzena Kipiel-Sztuka to aktorka, która dla wielu kojarzy się z jedną rolą: Halinki Kiepskiej z kultowego już dziś serialu "Świat według Kiepskich". W pewnym momencie udzieliła wywiadu, którego, jak się okazuje, gorzko żałuje. - Co przepłakałam, to moje. Było mi przykro. Ludzie rzucają słowa w świat i nie zdają sobie sprawy z ich mocy - wyznała w szczerej rozmowie.

22.09.2022Świat według Kiepskich

"Świat według Kiepskich". Lech Dyblik pokonał nałóg, który niemal zniszczył mu życie. Tak słynny aktor wyglądał, gdy postanowił zawalczyć o siebie

Lech Dyblik należy do grona najbardziej charakterystycznych aktorów ostatnich dekad. Wróżono mu wielką karierę, ale uzależnienie od alkoholu nieomal pogrzebało jego szanse. Podjął jednak walkę o swoje życie i od prawie 30 lat kontynuuje ją z powodzeniem. Pokazujemy, jak wyglądał Lech Dyblik, gdy postanowił ponownie zawalczyć o swoją karierę, małżeństwo oraz życie.

20.09.2022Świat według Kiepskich

"Świat według Kiepskich". U boku Andrzeja Grabowskiego, Ryszarda Kotysa czy Marzeny Kipiel-Sztuki zagrało wielu wspaniałych aktorów! Przypominamy niektórych z nich

"Świat według Kiepskich" to jeden z najpopularniejszych i najdłużej emitowanych polskich seriali. W główne role - tytułowe małżeństwo Kiepskich- wcielili się Andrzej Grabowski i Marzena Kipiel-Sztuka. Przez ponad dwadzieścia lat emisji serialu, zagrało w nim wielu mniej i bardziej znanych aktorów. Zobaczcie, kto zagrał w kultowym już dziś komediowym serialu.

20.09.2022Seriale

"Świat według Kiepskich". Zwariowana historia kultowego serialu w formie książki. "W mordę jeża" - premiera już niebawem!

"Świat według Kiepskich", czyli najpopularniejszy polski sitcom, ma już 23 lata. Fani produkcji Polsatu będą zachwyceni, bo osobliwe perypetie serialowego Ferdynanda, jego rodziny i przyjaciół doczekały się książki, w której znalazły się informacje o niezapomnianych scenach, kwestiach, konfliktach czy nonsensownych powiedzonkach. Kiedy "Świat według Kiepskich. Zwariowana historia kultowego serialu Polsatu" trafi do księgarń?

12.09.2022Świat według Kiepskich

"Świat według Kiepskich". Jak wyglądał kiedyś Ryszard Kotys? "Mocna, brutalna i męska" twarz w młodości była jego znakiem rozpoznawczym. Publikujemy archiwalne zdjęcia aktora

Osoby Ryszarda Kotysa nie trzeba nikomu przedstawiać. Choć większość widzów zna go głównie z roli Mariana Paździocha w "Świecie według Kiepskich", to aktor może się pochwalić wyjątkowo bogatą filmografią, która sięga jeszcze lat 50. ubiegłego wieku. Jak wtedy wyglądał? Po jednej z jego pierwszych ról, krytycy wieszczyli mu wielką karierę. Spora w tym zasługa jego twarzy, którą określono jako "twarz przez wielkie T".

23.08.2022Świat według Kiepskich

"Świat według Kiepskich". Krzysztof Dracz to absolutny rekordzista! Zagrał blisko 100 ról w jednym serialu. Widzieliście je wszystkie?

Krzysztof Dracz jest z pewnością świetnie znany fanom "Świata według Kiepskich". Aktor pojawiał się w słynnym sitcomie w niemalże 100 różnych rolach, co czyni z niego żywą legendę kultowego serialu. Postanowiliśmy wyliczyć wszystkie role Krzysztofa Dracza w "Świecie według Kiepskich". Jego dorobek z pewnością robi wrażenie!

16.08.2022Świat według Kiepskich

Kultowe role w polskich serialach. Nie tylko Dario z "Ślepnąc od świateł" zapadł wszystkim w pamięć!

Choć serialowe role czasem postrzegane były jako mniej prestiżowe, często po latach zyskują miano kultowych. Co ciekawe to właśnie role w serialowych produkcjach mogą być największym aktorskim wyzwaniem i co za tym idzie przynieść sympatię widzów i popularność. Także w rodzimych produkcjach zdarzały się aktorskie kreacje, które na dobre zapadły nam w pamięć. Oto 10 ról z polskich seriali, które stały się kultowe. Sprawdźcie, czy rozpoznajecie je wszystkie!

29.07.2022Ranking

"Świat według Kiepskich". Powstanie specjalny odcinek dedykowany zmarłym aktorom

"Świat według Kiepskich" powoli dobiega końca. Jesienią na antenie Polsatu ukaże się ostatni, 31 sezon. W zeszłym roku ekipa serialu pożegnała dwóch aktorów, przez lata związanych z produkcją - Ryszarda Kotysa i Dariusza Gnatowskiego. Twórcy "Świata według Kiepskich" postanowili w szczególny sposób uczcić ich pamięć. Powstanie specjalny odcinek w hołdzie zmarłym aktorom.

22.07.2022Świat według Kiepskich

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×