Tak wyglądały gwiazdy na balu! Miss Polski 2023 Aleksandra Klepaczka, Edyta Herbuś i Grażyna Szapołowska lśniły w szczytnym celu

W sobotę odbył się wyjątkowy Bal na rzecz Stowarzyszenia - Hospicjum Dar Serca. Na wydarzeniu nie zabrakło zaangażowanych w pomoc innym gwiazd, w tym Miss Polski 2023 Aleksandry Klepaczki i Grażyny Szapołowskiej. Pojawiła się również Magdalena Pieczonka i Edyta Herbuś. Zobacz zdjęcia!

Multimedia

Gwiazdy na VIII Balu na rzecz Stowarzyszenia - Hospicjum Dar Serca

Jak informuje serwis AKPA, w sobotę [4 lutego 2023 r.] w Hotelu Arche w Częstochowie odbyła się VIII edycja Balu na rzecz Stowarzyszenia - Hospicjum Dar Serca. Od 20 lat wspiera swoich podopiecznych w zmaganiach z chorobą nowotworową, zauważa serwis.

Jako agentka Kusego podbiła serca widzów. Zobacz, jak się zmieniała! Zobacz więcej

„Organizacja na co dzień wkłada całe serce w to, aby pomóc, zrozumieć i zaakceptować chorobę, zmotywować do walki i obudzić pacjentów do życia. Od 3 lat wspiera ją w tych działaniach także Fundacja Q Marzeniom im. Heleny Buli. Choć nie ma momentu wolnego od potrzeb, jest taki czas w roku, gdy w jednym miejscu Hospicjum zbiera wszystkich przyjaciół i corocznym zwyczajem zaprasza na uroczysty Bal połączony z aukcją charytatywną. Całkowity dochód ze sprzedaży wylicytowanych przedmiotów zostanie przeznaczony na realizację inicjatyw na rzecz osób z chorobą nowotworową”, precyzuje AKPA.

Jak informował serwis, w wydarzeniu, które z roku na rok przyciąga coraz liczniejszą grupę zainteresowanych, wzięło udział ponad 300 osób. Zaproszenie wystosowano m.in do osób ze świata kultury, sportu, a także biznesu. „Na Balu pojawili się goście specjalni, a wśród nich: Magdalena Pieczonka, Edyta Herbuś, Grażyna Szapołowska, Miss Polski 2023 Aleksandra Klepaczka, oraz projektant Maciej Zień”, relacjonowała AKPA.

Tak wyglądały gwiazdy na balu. Zobacz zdjęcia

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×