"Taniec z gwiazdami". Andrzej Grabowski jako uczestnik kolejnej edycji programu? Aktor podjął już decyzję! [TYLKO U NAS]

Andrzej Grabowski jest jednym z jurorów programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie praktycznie od samego początku reaktywacji tanecznego show, ocenia taneczne popisy występujących w nim celebrytów. Czy popularny aktor planuje wystąpić w kolejnej edycji programu, ale jako jego uczestnik? W rozmowie z naszym serwisem, Andrzej Grabowski postanowił wydać jasną deklarację na ten temat.

Multimedia

Andrzej Grabowski od lat jest jednym z jurorów programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Słynny aktor zasiada w nim już od 13-stu edycji, czyli od czasu, kiedy show powróciło do Polsatu pod zmienioną nazwą. Poza nim, widzowie w jury programu mogą obecnie oglądać: Ivonę Pawlović, Andrzeja Piasecznego oraz Michała Malitowskiego.

Tak się zmieniało jury "Tanca z gwiazdami". Pamiętacie wszystkich jurorów? Zobacz więcej

Andrzej Grabowski jako uczestnik kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"?

Ostatnio gościliśmy na premierze książki "Świat według Kiepskich. Zwariowana historia kultowego serialu Polsatu", na której pojawiły się gwiazdy tego serialu. Jedną z nich był Andrzej Grabowski, który w rozmowie z naszym serwisem postanowił odnieść się do pomysłu, jakoby miał on wystąpić w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami", ale jako jego uczestnik. Zapytany przez nas o to, czy wystąpiłby w roli gwiazdy kolejnej edycji "Dancing with the stars", dosadnie odpowiedział:

Ależ skąd. Nie, nie ma mowy!

Wygląda więc na to, że jedynymi występami Andrzeja Grabowskiego w "Tańcu z gwiazdami" będą te w jury programu.

Chcielibyście kiedyś zobaczyć Andrzeja Grabowskiego na parkiecie "Tańca z gwiazdami?

Zobacz galerię

Oto najdziwniejsze kreacje w historii programu. Która z nich jest najbardziej kuriozalna?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • w 8 odc. wybór jednego z dwóch tańców to będzie wybór jury - taniec powtarzany (gość)

    Do tego w treningach każdej z 4 par będzie asystował jeden juror. No i jeszcze nowe tańce dla par to wybór widzów. Takiego miksu chyba jeszcze nie było. Dużo tego.

    17.10.2022 20:06
  • Gagunia (gość)

    Po co kogoś zmuszać i wywoływać sensację.Komuś się nudzi.

    14.10.2022 15:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×