"Taniec z gwiazdami". Ci uczestnicy byli zaprzeczeniem idei programu. Krewni, niszowi sportowcy, influencerzy i inni. To były gwiazdy? Mało kto o nich słyszał, nim pojawili się w programie

Od lat, jednym z najczęściej pojawiających się zarzutów pod adresem "Tańca z gwiazdami" jest fakt, że w programie, w którym w teorii powinny występować gwiazdy, tak naprawdę pojawiają się osoby kompletnie anonimowe dla szerszej opinii publicznej. Przez wszystkie 26. edycji programu przewinęły się dziesiątki, jeśli nie setki uczestników, o których większość widzów usłyszała dopiero gdy ogłoszono ich udział w programie. Zobaczcie, kto należy do grona najbardziej "anonimowych" uczestników w historii "Tańca z gwiazdami"! Czy słyszeliście o nich już wcześniej?

Multimedia

"Taniec z gwiazdami" już od kilkunastu lat cieszy się wśród telewidzów niesłabnącą popularnością. Od 2005 roku, kiedy TVN wyemitował pierwszą polską edycje kultowego dziś tanecznego formatu, w kolejnych latach program doczekał się następnych 26 edycji (wliczając w to ostatnie 13. edycji "Dancing with the Stars", emitowane przez Polsat). Choć show nadal cieszy się wśród telewidzów ogromną popularnością, to od lat musi się zmagać również z potężną krytyką z ich strony.

Oto najdziwniejsze kreacje w historii programu. Która z nich jest najbardziej kuriozalna?Zobacz więcej

To były gwiazdy? Mało kto o nich słyszał, nim pojawili się w programie

Jak sama nazwa wskazuje, "Taniec z gwiazdami" miał być programem, w którym znane osobistości medialne, wraz z profesjonalnymi tancerzami występują na parkiecie i jednocześnie doskonalą swoje taneczne umiejętności. Choć w przypadku polskiej edycji pojęcie "znane", często było względne. Rzecz jasna przez show nie raz przewijały się naprawdę popularne osoby, jak choćby: Agnieszka Włodarczyk, Małgorzata Foremniak, bracia Mroczkowie, Mariusz Pudzianowski, Justyna Steczkowska, czy Edyta Górniak.

Jednak od lat, jednym z najczęściej pojawiających się zarzutów pod adresem programu jest fakt, że większość uczestników, którzy w teorii są gwiazdami, tak naprawdę dla większości telewidzów jest kompletnie anonimowa. Od wielu edycji wśród fanów show panuje powszechne przekonanie, że tancerze, którzy występują w programie, cieszą się większą popularnością niż gwiazdy, którym oni partnerują. Aktorzy znani z jednej roli, "osobowości medialne", czy popularni dziś influencerzy to tylko nieliczne przypadki "gwiazd", które miały okazję pojawić się na parkiecie programu.

W galerii prezentujemy listę najbardziej "anonimowych" uczestników w historii programu. Czy słyszeliście o nich wcześniej?

Zobacz galerię

Kolarka, strongman i siatkarz, czyli sportowcy na parkiecie. Jak sobie poradzili w tanecznym show? Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • ranking taki pół na pół (gość)

    Więcej takich niezbyt szeroko znanych uczestników było w polsacie niż w tvn. W tvn Marcin Urbaś był akurat dość znanym sportowcem. To już bardziej Steve Allen był z niszowej dyscypliny, ale za to z osiągnięciami. Z tych wymienionych tu część osób w czasach udziału w pr. była rozpoznawalna. Teraz może mniej. Z tych z tvn zamiast Petera Lukasa (znanego choćby z filmu "Kiler") dałabym modelkę Francys Barraza Sudnicką. A z tych wymienionych najsłabiej znana była raczej Marta Krupa. A z Polsatu chyba najmniej kojarzona była faktycznie Justyna Żyła. O Iwonie Cichosz jednak trochę się mówiło gdy przed tzg została Miss Świata Głuchych. Sama pamiętam jak o tym czytałam na długo przed jej udziałem w tzg. Co do Izy Małysz to też jednak sporo widzów ją znało. Zwłaszcza tych, którzy są kibicami skoków narciarskich i pamiętają jej wywiady czy reklamy. Z tych polsatowskich uczestników dodałabym zamiast Izy Oliwię Bieniuk. Co do Ilony Krawczyńskiej to jednak pr. "Farma" sprawił, że stała się bardziej rozpoznawalna dla widzów. Poza tym Ilona tańczy naprawdę dobrze.

    19.10.2022 19:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×