„Taniec z gwiazdami”. Doda wystąpi w kolejnej edycji „Dancing with the Stars”? Iwona Pavlović nie kryje swojego zachwytu nad piosenkarką! „Mogłaby nas zadziwić"

Choć 13. edycja „Dancing with the Stars” ledwo co się skończyła, to nie brakuje już domysłów na temat tego, jakie gwiazdy mogłyby się pojawić w kolejnej odsłonie tanecznego show. Okazuje się, że Iwona Pavlović, która od początku istnienia polskiej wersji programu ocenia taneczne popisy gwiazd, marzy o tym, aby w końcu móc zobaczyć na parkiecie Dodę! Czy jej marzenie niedługo się spełni?

Multimedia

„Taniec z gwiazdami” - Iwona Pavlović

Iwona Pavlović jest obecnie już żywą legendą polskiej edycji „Tańca z gwiazdami”. Jako jedyna miała okazję oceniać występy gwiazd we wszystkich 26. edycjach tanecznego show. Znana z ciętego języka i skrupulatności w swoich ocenach jurorka w ciągu 17 lat istnienia programu miała okazję zobaczyć na parkiecie całą masę celebrytów. Okazuje się jednak, że marzy jej się to, aby w „Tańcu z gwiazdami” wystąpiła osoba, która do tej pory konsekwentnie odmawiała produkcji programu.

Lata mijają, a ona nadal nie gryzie się w język. Pamiętacie jej najostrzejsze komentarze? Zobacz więcej

Doda wystąpi w kolejnej edycji „Dancing with the Stars”?

W jednym z najnowszych wywiadów słynna "Czarna mamba" wyznała, że bardzo chciałaby, aby udział w programie w końcu wzięła Doda! Piosenkarka była już wielokrotnie zapraszana do uczestnictwa w show, jednak do tej pory konsekwentnie odmawiała. Miała to tłumaczyć swoimi problemami z kręgosłupem. Mimo to, Iwona Pavlović nie ma wątpliwości co do tego, że Doda świetnie spisała by się na parkiecie.

Rzeczywiście mogłabym zaapelować [do Dody - przyp. red.]. Nie wiem, czy jest to możliwe, ale edycja bardzo by zyskała, gdyby Doda zatańczyła. Chociaż wierz mi, że jest to naprawdę ciężka sprawa. Dużo, dużo trzeba ćwiczyć, ale myślę, że Doda jest do ciężkiej pracy przyzwyczajona. Widzę, jak wygląda, widzę, jak śpiewa, jak się rusza, więc myślę, że mogłaby nas zadziwić - wyznała w rozmowie z serwisem Party.pl Iwona Pavlović.

Myślicie, że słowa jurorki sprawią, że Doda jednak zmieni zdanie?

Zobacz galerię

Krzysztof Rutkowski pogodził się z Iwoną Pavlović? "Lepiej późno niż wcale"Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Bum (gość)

    Za mało kaski za 12 kroków wpłynęło?

    09.11.2022 08:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×