"Taniec z gwiazdami". Karolina Pisarek ujawniła prawdę o programie! Tego nie zobaczy się w telewizji

"Taniec z gwiazdami" od lat jest jednym z najpopularniejszych tanecznych show w naszym kraju. Format doczekał się już łącznie 26 edycji. Karolina Pisarek, uczestniczka bieżącej, 13. odsłony "Dancing with the Stars" postanowiła pokazać, jak naprawdę wyglądają prace na planie tanecznego show. Widzowie nie zobaczą tego w telewizji.

Multimedia

"Taniec z gwiazdami" od lat jest jednym z najpopularniejszych programów telewizyjnych w naszym kraju. Taneczne show obecne jest już w polskiej telewizji od 17 lat i doczekało się łącznie już 26 edycji! W latach 2005-2011 TVN wyemitowało 13. edycji programu, natomiast od 2014 roku format pod zmienioną nazwą "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" pokazuje telewizja Polsat.

Iwona Pavlović kiedyś i dziś. Tak się zmieniała "Czarna Mamba"!Zobacz więcej

Karolina Pisarek ujawniła prawdę o programie

Karolina Pisarek jest jedną z uczestniczek najnowszej, 13. edycji "Dancing with the Stars". Modelka i celebrytka na swoim koncie na Instagramie postanowiła udostępnić nagranie, na którym można zobaczyć, jak wygląda praca nad programem za jego kulisami. Okazuje się, że przygotowania do pojedynczego odcinka trwają do dwóch dni, nie licząc codziennych treningów, które odbywają wszyscy uczestnicy. Na opublikowanym przez modelkę nagraniu widać również, jak wiele osób jest zaangażowanych w całe przedsięwzięcie.

Zazwyczaj są to dwa dni spędzone w studiu, od rana do wieczora (nie licząc oczywiście codziennych kilkugodzinnych treningów). Zwróćcie uwagę, jak wiele osób jest zaangażowanych w cały projekt! Od tancerzy, producentów, kierowników planu, operatorów kamer, po scenarzystów, dźwiękowców, muzyków i wielu, wielu innych równie ważnych osobowości" – czytamy w opisie udostępnionego przez Karolinę Pisarek nagrania na jej Instagramie.

Poniżej można obejrzeć pełny materiał Karoliny Pisarek zza kulis "Tańca z gwiazdami".

Jesteście zaskoczeni?

Zobacz galerię

Karolina Pisarek mieszka w dwupiętrowej willi za 5 milionów! Tak wygląda jej azyl: 3 garaże, 5 sypialni i siłownia Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • jak to modelka - wizyta w garderobie obowiązkowa :) (gość)

    W najbliższy poniedziałek Karolina i Michał jako nowy taniec zatańczą twista. To też nowość w pr. w ogóle. Powtarzać mają podobno cha cha cha. I tutaj tylko jedno ale... Nowe tańce mają być w trio. a tymczasem lepiej byłoby żeby to co nowe było tańczone w parach, a tańce powtarzane w trio. Trochę obawiam się poziomu tych tercetów... Ale na plus jest to, że Jacek i Michał zatańczą wreszcie paso doble. Skoro pojawiły się i pojawią nowe tańce czyli rock and roll oraz twist to ciekawie byłoby zobaczyć chłopaków w mixie walki i tańca. Capoeira byłaby super.

    08.10.2022 16:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×