"Taniec z gwiazdami". Krzysztof Rutkowski jest bajecznie bogaty! Ta kolekcja tylko to potwierdza

Krzysztof Rutkowski bez wątpienia jest jedną z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Uczestnik ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" znany jest ze swojego ekstrawaganckiego stylu ubierania, przyciągania uwagi, a także obnoszenia się ze swoim bogactwem. W jednym z najnowszych wywiadów słynny detektyw postanowił pochwalić się m.in. tym, ile posiada samochodów w swoim garażu. Ich liczba zwala z nóg!

Multimedia

Krzysztof Rutkowski należy do grona najpopularniejszych celebrytów w Polsce. Najsłynniejszy detektyw nad Wisłą znany jest nie tylko z rozwiązywania kryminalnych zagadek, ale także ze swojego ekstrawaganckiego stylu i obnoszenia się ze swoim bogactwem. Nie jest tajemnicą, że Krzysztof Rutkowski żyje na niesamowicie wysokim poziomie, a słabość do drogich markowych ubrań czy też jego luksusowa rezydencja tylko to potwierdzają!

Krzysztof Rutkowski chciał zrezygnować, ale żona mu zabroniła! Wbiła też szpilę innym parom!Zobacz więcej

Imponująca kolekcja Krzysztofa Rutkowskiego

Były już uczestnik 13. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" udzielił ostatnio wywiadu, w którym postanowił pochwalić się stanem swojej wyjątkowej kolekcji samochodów. W rozmowie z Karoliną Sobocińską w programie "Obgadane" detektyw wprost zapytany o to, ile posiada aut bez wahania odpowiedział:

Siedemnaście. Dlaczego mam ich nie mieć?

O tym, że Krzysztof Rutkowski nie musi się martwić o swoją sytuację finansową potwierdza jego żona, Maja Rutkowski. W rozmowie z Faktem małżonka detektywa zdradziła, jak wygląda ich majątek.

Mamy kilka mieszkań, kilka domów i jesteśmy ze sobą z wielkiej, szaleńczej miłości. Nie łączy nas żaden kredyt, kocham go, chcę z nim być, on każdego dnia stara się być lepszym człowiekiem, jestem z niego bardzo dumna - wyznała Maja Rutkowski na łamach "Faktu".

Zobacz galerię

Kaja Bajor jest oczkiem w głowie Krzysztofa Rutkowskiego. Co wiadomo o pasierbicy słynnego detektywa?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • lepiej byłoby gdyby pod hasłem tzg napisano o samym pr. (gość)

  Np. z kim pary zatańczą w trio w półfinale

  18.10.2022 17:26
 • Obserwator (gość)

  Uuuu warte uwagi z kad tyle tego bogactwa

  17.10.2022 09:07
 • Obserwator (gość)

  Uuuu warte uwagi z kad tyle tego bogactwa

  17.10.2022 09:07
 • Obserwator (gość)

  Uuuu warte uwagi z kad tyle tego bogactwa

  17.10.2022 09:07
 • Sylwester (gość)

  Czysty pajac nic więcej

  17.10.2022 06:24
 • gość (gość)

  Może jest najbogatszy , może ma wszystko co można kupić za pieniądze... ale nie ma klasy i nigdy nie będzie miał. Czy jest najpopularniejszym celebrytą w Polsce.... nie wiem , ale na pewno jest numerem jeden wśród celebrytów ocierającym się o śmieszność....

  16.10.2022 17:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×