"Taniec z gwiazdami". Najdziwniejsze kreacje w historii programu. Pszczółka Sławomir, Piotr Szwedes w spódnicy, Mariusz Węgłowski jako Shrek i nie tylko. Która z nich jest najbardziej kuriozalna?

"Taniec z gwiazdami" już od kilkunastu lat pozostaje jednym z najpopularniejszych tanecznych programów w historii polskiej telewizji. Przez wszystkie 26. edycji uwaga widzów była skupiona nie tylko na tanecznych popisach celebrytów, ale także na ich niekiedy wyjątkowo oryginalnych kreacjach. W naszej galerii znajdziecie zestawienie najdziwniejszych stylizacji, w jakich kiedykolwiek wystąpili uczestnicy. Która z nich jest najbardziej kuriozalna?

Multimedia

"Taniec z gwiazdami" już od kilkunastu lat cieszy się wśród telewidzów niesłabnącą popularnością. Od 2005 roku, kiedy TVN wyemitował pierwszą polską edycje kultowego dziś tanecznego show, w kolejnych latach program doczekał się następnych 25 edycji (wliczając w to ostatnie 13. edycji "Dancing with the Stars", emitowane przez Polsat).

Tak się zmieniało jury "Tanca z gwiazdami". Pamiętacie wszystkich jurorów? Zobacz więcej

Najdziwniejsze kreacje w historii "Tańca z gwiazdami"

Przez wszystkie edycje "Tańca z gwiazdami" przewinęło się grubo ponad 300 najróżniejszych gwiazd. Występy większości z nich wzbudzały wśród widzów niemałe emocje i to nie tylko ze względu na ich taneczne umiejętności, ale również przez niekiedy dość nietypowe kreacje, w których występowały gwiazdy.

Warto tutaj przytoczyć chociażby przykład Piotra Szwedesa, którzy w piątej edycji "Tańca z gwiazdami" nieoczekiwanie wystąpił w spódnicy, czy biorącego udział w 9. edycji "Dancing with the Stars", Mariusza Węgłowskiego, którego charakteryzatorzy przerobili na Shreka. Jednak przykładów kuriozalnych kreacji uczestników tanecznego show jest znacznie więcej.

W GALERII PREZENTUJEMY NAJDZIWNIEJSZE STYLIZACJE W HISTORII "TAŃCA Z GWIAZDAMI"

Zobacz galerię

Ci uczestnicy odpadli z "Tańca z gwiazdami" jako pierwsi. Pamiętacie ich wszystkich?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Dziwny trochę dobór tych przykładów (gość)

    Nie wszystkie były jakieś dziwne. Np. strój Stefano jako "Maski" był udany i wcale nie jakoś udziwniony. To już bardziej jego strój do samby z odcinka cyrkowego, ale też jeszcze jakoś w granicach normy. Szalone były też kostiumy z odcinków Halloween. A jakoś ich tu nie ma. Z tych, które tu są zdecydowanie najbardziej przekombinowane to Pszczółka Maja i Shrek. Co za dużo to niezdrowo. Dodałabym jeszcze antytaneczne stroje rybek Nemo i Dori z jednego z bajkowych odcinków. Tymi kostiumami zastąpiłabym te zamieszczone tutaj jako ostatnie czyli stroje Michała Mikołajczaka i Julii Suryś do jiva oraz kostiumy z ostatniego odcinka do paso doble w trio. Ewidentnie wrzucone tutaj na siłę, tylko po to żeby wziąć pod uwagę wszystkich trzech kostiumografów. Przecież w tych ostatnich kostiumach autorstwa Stefano Terrazzino nie ma nic dziwnego. Stroje do jiva kolorowe i energetyczne jak sam ten styl tańca, a kostiumy do paso baaardzo w charakterze. Trochę takie rozeznanie po łebkach i pójście na łatwiznę. Dorocie Williams zdarzały się wymyślne kostiumy ale nieczęsto. Malwina Wędzikowska najbardziej szalała pod tym kątem. Nie wiem nawet czy czasem nie za bardzo, bo jednak trzeba w tym stroju tańczyć. A Stefano nie udziwnia, a mimo tego jest mega kreatywnie. Wczorajsze kostiumy do paso w trio podbiły charakter tańca i pomogły im uzyskać 40 pkt., bo jednak błędy w tańcu były i nieco za mało ostry ruch. A muza i stroje w punkt. Swoją drogą gdyby Aggie była w następnej edycji to można by ją sparować właśnie z Michałem Danilczukiem. Byłby fajny duet, ładna para taneczna. A wczoraj Aggie w tym tańcu, z tą różą we włosach i w pięknej czerwonej sukni wyglądała jak prawdziwa hiszpańska seniorita. ;)

    11.10.2022 17:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×