taniec z gwiazdami

„Taniec z gwiazdami”. Jak wyglądała kariera Marcina Hakiela zanim poznał Katarzynę Cichopek? Sukces gonił sukces! Oto kulisy sławy słynnego tancerza

Marcin Hakiel znów jest na ustach wszystkich za sprawą swojego rozstania z Katarzyną Cichopek. Przez ostatnie lata mówiło się o nim głównie w kontekście jego sławnej żony. Warto jednak zaznaczyć, że tancerz zapracował na swój sukces jeszcze na długo przed poznaniem aktorki. Pokazujemy, jak wyglądała historia sławy Marcina Hakiela.

01.12.2022Taniec z gwiazdami

Krzysztof Krawczyk Junior miał atak padaczki w tramwaju. „Wezwano karetkę, Krzyś trafił na SOR”. Powodem spór o testament z Ewą Krawczyk?

Krzysztof Krawczyk Junior to jedyny syn zmarłego Krzysztofa Krawczyka. Niestety, wskutek wypadku w którym brał udział wraz z ojcem jako dziecko do dziś mierzy się z konsekwencjami zdrowotnymi. Ponownie dały o sobie znać - doszło do groźnej sytuacji w jednym z łódzkich tramwajów. Konieczne było wezwanie pogotowia, które przetransportowało Juniora do szpitala.

30.11.2022Taniec z gwiazdami

„Taniec z gwiazdami”. Tak mieszka Radosław Liszewski! Gwiazdor disco chce sprzedać piękną willę, by być bliżej synów? Cena za rezydencję zwala z nóg!

Radosław Liszewski to cieszący się sporą popularnością gwiazdor disco polo. Fani programu „Taniec z gwiazdami” mieli również szansę oglądać jego talent taneczny - wystąpił bowiem w 12. edycji. Jego azylem przez długi czas była piękna willa w Sejnach na Suwalszczyźnie, jednak muzyk wraz z żoną przeprowadzili się do stolicy. Zobacz, jak wyglądają wnętrza bajecznej rezydencji. Kwota, za którą można ją kupić zwala z nóg!

24.11.2022Taniec z gwiazdami

„Twoja twarz brzmi znajomo”. Katarzyna Skrzynecka z grzywką zachwyciła i wywołała lawinę komplementów. Fani nie mogą się jej nachwalić!

Katarzyna Skrzynecka cieszy się sporą sympatią swoich fanów. Wielu docenia jej charakter i optymistyczne podejście do życia. Gwiazda jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się kulisami swoich projektów zawodowych. Najnowsze zdjęcie Katarzyny Skrzyneckiej wywołało lawinę zachwytu ze strony jej fanów!

12.11.2022Twoja twarz brzmi znajomo

„Taniec z gwiazdami”. Doda wystąpi w kolejnej edycji „Dancing with the Stars”? Iwona Pavlović nie kryje swojego zachwytu nad piosenkarką! „Mogłaby nas zadziwić"

Choć 13. edycja „Dancing with the Stars” ledwo co się skończyła, to nie brakuje już domysłów na temat tego, jakie gwiazdy mogłyby się pojawić w kolejnej odsłonie tanecznego show. Okazuje się, że Iwona Pavlović, która od początku istnienia polskiej wersji programu ocenia taneczne popisy gwiazd, marzy o tym, aby w końcu móc zobaczyć na parkiecie Dodę! Czy jej marzenie niedługo się spełni?

07.11.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel mógł wystąpić w poprzedniej edycji programu! Finalnie jednak się nie zgodził. Stoi za tym wyjątkowo smutny powód

Od czasu, gdy Marcin Hakiel rozstał się z Katarzyną Cichopek, nie może narzekać na brak medialnego zainteresowania swoją osobą. Okazuje się, że tancerz dostał propozycję występu w minionej już 13. edycji "Dancing with the stars". Finalnie jednak z niej nie skorzystał. W ostatnim wywiadzie tancerz przyznał, dlaczego podjął taką, a nie inną decyzję.

04.11.2022Taniec z gwiazdami

"Nasz nowy dom". Żona Wiesława Nowobilskiego zrezygnowała z pracy. Wszystko przez udział męża w "Tańcu z gwiazdami"!

Wiesław Nowobilski był jednym z ulubieńców widzów 13. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Sympatyczny budowlaniec szybko zdobył sympatię telewidzów, dzięki którym dotarł aż do półfinału. W każdym odcinku kierownik budowy "Nasz nowy dom" mógł liczyć na wsparcie kochającej żony. Okazuje się, że ukochana Wiesława Nowobilskiego przez wzgląd na jego udział w programie, zdecydowała się na nie lada poświęcenie.

04.11.2022Nasz nowy dom

Ilona Krawczyńska wygrała "Taniec z Gwiazdami" i podpadła swoim zachowaniem! Kim jest zwyciężczyni "Dancing with the Stars"? Co o niej wiemy?

Za nami emocjonujący finał 13. edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Najcenniejsze trofeum - Kryształową Kulę - wytańczyła sobie Ilona Krawczyńska, której na parkiecie towarzyszył Robert Rowiński. Kim jest zwyciężczyni tanecznego show? Co o niej wiemy? Ilona Krawczyńska otwarcie stwierdza, że nie lubi show biznesu.

04.11.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Krzysztof Rutkowski pogodził się z Iwoną Pavlović? Były kwiaty i pojawiła się propozycja wspólnego wyjścia na kawę. "Lepiej późno niż wcale"

W ostatnich tygodniach stosunki między Krzysztofem Rutkowskim, a Iwoną Pavlović były wyjątkowo napięte. Wygląda jednak na to, że w relacjach jurorki i uczestnika ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" doszło do przełomu. Słynny detektyw wręczył "Czarnej mambie" bukiet kwiatów. Pojawiła się nawet propozycja wspólnego wyjścia na kawę. Czy ich konflikt należy już do przeszłości?

03.11.2022Taniec z gwiazdami

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×