"The story of my life. Historia naszego życia" sezon 2. Marcela Leszczak i Michał Koterski w programie. "Nie chciałem tego przeżywać" [ZDJĘCIA]

Czy ich wielka, ale świeża jeszcze miłość będzie w stanie pokonać strach przed starością? Oto kolejni bohaterowie wzruszającej podróży w czasie - drugiego sezonu programu "The Story Of My Life. Historia naszego życia" - Marcela Leszczak i Michał Koterski.

Multimedia

”The Story Of My Life. Historia naszego życia” sezon 2. odcinek 2. w piątek 2.11.2018 o godz. 21:35 w Polsacie! - sprawdź program tv

Bohaterowie programu "The Story Of My Life. Historia naszego życia" odbywają emocjonującą podróż w czasie. Ale to także sprawdzian z ich uczuć. W drugim odcinku przeniesiemy w przyszłość Marcelę Leszczak i Michała Koterskiego. Spotkają się za dwadzieścia pięć, a potem za kolejne dwadzieścia pięć lat. Jak zareagują za zmiany swojego wyglądu mając najpierw 63 i 50 lat, a następnie 88 i 75 lat? Czy ich wielka, ale świeża jeszcze miłość będzie w stanie pokonać strach przed starością?

Pierwsi goście 2. sezonu. Zany siatkarz i jego żona starsi o 25 i 50 lat! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Marcela Leszczak i Michał Koterski to niewątpliwie jedna z barwniejszych par polskiego show-biznesu. Ona modelka - gwiazda wybiegów, a on charyzmatyczny aktor, któremu popularność przyniosły filmy w reżyserii jego ojca, Marka Koterskiego. „Dzień świra”, „Wszyscy jesteśmy Chrystusami” to tytuły filmów, które nie tylko przyniosły popularność Michałowi, ale również stały się kultowymi obrazami współczesnego, polskiego kina. W nowym filmie Marka Koterskiego „7 uczuć” gra główną rolę Adasia Miałczyńskiego. W tym filmie występuje również Marcela Leszczak - w roli panny Krysi, opiekunki Adasia!

Michał i Marcela od roku są rodzicami małego Fryderyka. Dzielą się swoim szczęściem nie tylko z najbliższą rodziną, ale też w wirtualnym świecie. A jak będzie wyglądał ich realny świat za kilkadziesiąt lat? Przekonamy się 2 listopada w drugim odcinku "The Story Of My Life. Historia naszego życia", a już teraz możecie zobaczyć, co o swoim udziale w programie mówią Misiek i Marcela!

Wszystkie pary drugiej odsłony programu Katarzyny Montgomery [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ! (gość)

    Ten program i ten odcinek to kolejny dowód na to jak błędne jest postrzeganie stereotypowe, bo każdy ma w sobie głębię.

    05.11.2018 17:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×