The Voice of Poland

Edyta Górniak kiedyś i dziś. Wokalistka w wieku 50 lat zachwyca urodą! Zobacz, jak się zmieniała piosenkarka na przestrzeni lat

Edyta Górniak od dekad nie schodzi ze sceny - dziś trudno wyobrazić sobie świat polskiej piosenki bez jej twórczości! Wokalistka od lat zachwyca nie tylko talentem, ale też niebanalną urodą! Wokalistka w wieku 50 lat wygląda tak, jak kiedy stawiała pierwsze kroki w karierze! W galerii publikujemy wyjątkowe zdjęcia. Zobacz, jak zmieniała się Edyta Górniak przez lata kariery!

03.12.2022The Voice of Poland

„The Voice of Poland 13”. Lanberry będzie trenerką w kolejnej edycji programu? Artystka zabrała głos! [TYLKO U NAS]

Za nami 13. edycja programu „The Voice of Poland”, którego jednym z odkryć bez wątpienia była Lanberry w roli trenerki! Małgorzata Uściłowska okazała się jedną z najbardziej rzetelnych i skupionych na pracy z uczestnikami show trenerek w całej historii show. Będzie można zobaczyć Lanberry w kolejnej edycji „The Voice of Poland”? Zapytaliśmy!

20.11.2022The Voice of Poland

„The Voice of Poland 13”. FINAŁ. Dominik Dudek został nowym Najlepszym Głosem w Polsce! Oto nowa gwiazda polskiej muzyki!

Za nami wielki finał 13. edycji programu „The Voice of Poland”, w którym emocje sięgnęły zenitu! O zwycięstwo, a także 50 tysięcy złotych i kontrakt płytowy walczyli Ewelina Gancewska, Konrad Baum, Dominik Dudek oraz Łukasz Drapała. Decyzją telewidzów zwycięzcą został Dominik Dudek. Sprawdźcie, jak wyglądał 13. finał „The Voice of Poland”.

19.11.2022The Voice of Poland

"The Voice of Poland". Tak wygląda luksusowa willa Justyny Steczkowskiej! Przepiękną posiadłość w Radziejowicach zaprojektował jej mąż architekt

Justyna Steczkowska ma piękny dom. Wokalistka mieszka w cudownej willi w Radziejowicach, którą zaprojektował jej mąż, architekt Maciej Myszkowski. Justyna Steczkowska uwielbia przestrzeń i naturę. W jej podwarszawskiej rezydencji króluje biel, jest też ogromny ogród, w którym gwiazda chętnie odpoczywa. Zobaczcie stylową willę wokalistki!

19.11.2022The Voice of Poland

„The Voice of Poland 13” PÓŁFINAŁ. Kto przechodzi do finału? Widzowie oraz Justyna Steczkowska, Lanberry, Marek Piekarczyk, Tomson i Baron musieli dokonać niemożliwego wręcz wyboru!

Za nami półfinałowe starcie uczestników 13. edycji „The Voice of Poland”. Do półfinału z każdej drużyny przeszło dwóch uczestników - jeden decyzją Trenera, a drugi za sprawą głosów widzów. W tym odcinku uczestnicy dali z siebie wszystko! Niestety, ktoś musiał odpaść, by ktoś mógł przejść dalej. Oj, działo się! Emocje były na najwyższym poziomie. Zobaczcie, co wydarzyło się w półfinale „The Voice of Poland 13”!

12.11.2022The Voice of Poland

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×