"The Voice Senior". Małgorzata Tomaszewska szczerze o relacji z Martą Manowską. Irytowały ją plotki o konflikcie?

Małgorzata Tomaszewska w ostatnich latach wyrosła na jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Jakiś czas temu ogłoszono, że piękna prezenterka poprowadzi program "The Voice Senior", gdzie zastąpi Martę Manowską. To zrodziło plotki o konflikcie pań. Jaka jest prawda? Zapytaliśmy!

Multimedia

Małgorzata Tomaszewska szczerze o relacji z Martą Manowską. Irytowały ją plotki o konflikcie?

Małgorzata Tomaszewska jest jedną z największych gwiazd TVP. W ciągu ostatnich lat piękna prezenterka zaczęła prowadzić coraz więcej programów na antenie Telewizji Polskiej, a już wkrótce zadebiutuje jako prowadząca "The Voice Senior 4".

Tomaszewska w roli prowadzącej "The Voice Senior" zastąpi Martę Manowską, co sprawiło, że wiele osób zaczęło plotkować o konflikcie prezenterek! Zastanawiano się nawet, czy Telewizja Polska nie pożegna się z Martą Manowską!

Danuta Martyniuk schudła prawie 20 kilogramów, aby zamknąć usta hejterom. Tak wygląda jej dieta!Zobacz więcej

To oczywiście nie będzie miało miejsca, a o plotki na temat rzekomego konfliktu z Martą Manowską zapytaliśmy Małgorzatę Tomaszewską. Irytowały ją medialne doniesienia? Gwiazd TVP szczerze nam wyznała:

Nie irytowało mnie to. Byłam na to przygotowana od samego początku. (...) Nie jestem z tym osób, które będą kreowały sztuczną przyjaźń. My po prostu z Martą nie mamy żadnego kontaktu. Nie będę opowiadała, że "tak, rozmawiałyśmy" albo "nie no, nie ma żadnego problemu", bo... nie ma żadnego problemu. My po prostu robimy swoje, Marta swoje, ja swoje. Myślę, że gdzieś tam ciepło o sobie myślimy, pracujemy w jednym miejscu, natomiast nie było żadnych rozmów i bez sensu to udawać.

Co jeszcze powiedziała nam Małgorzata Tomaszewska? Sprawdźcie nasze wideo!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Krystyna (gość)

    Osobiście wolę p. Martę, choć nie mam nic do p. Małgorzaty.

    04.10.2022 16:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×