„Top Model 11”. Zwycięstwo Klaudii Nieścior podzieliło jurorów oraz widzów! „Kariery nie zrobisz”. Dlaczego modelka z Tarnobrzega wzbudza tyle emocji?

Za nami finał 11. edycji „Top Model”. Program wygrała Klaudia Nieścior z Tarnobrzega, ale jej zwycięstwo podzieliło zarówno jurorów, jak i widzów. Dlaczego? Anja Rubik była brutalnie szczera wobec nowej zwyciężczyni. „W modelingu kariery nie zrobisz”. Co na to widzowie?

Multimedia

Finał „Top Model 11”. Wygrana Klaudii Nieścior podzieliła wszystkich

W środę, 7 grudnia odbył się finał 11. edycji „Top Model”. O kontrakt z agencją modelek, sesję okładkową oraz 100 tysięcy złotych walczyły: Michalina Wojciechowska, Natalia Woś i Klaudia Nieścior. Zwyciężczynią 11. sezonu została ta ostatnia.

Kim jest Klaudia Nieścior?

Klaudia Nieścior ma 22 lata. Pochodzi z Tarnobrzega. Pracuje w salonie kosmetycznym. W weekendy zajmuje się niepełnosprawnymi lub osieroconymi dziećmi z domu, w którym sama się wychowała. Tematy rodzinne są dla niej bardzo trudne. Klaudia wychowywała się w rodzinie zastępczej, miała pod opieką młodszego brata. W przeszłości była jedną z najwyższych dziewczyn, miała z tego powodu kompleksy. Była cheerleaderką i tamburetką. Marzy o założeniu własnej rodziny i karierze modelki.

Magdalena Stępień, Anna Markowska, Marta Krupa, Anja Rubik na finale 11. edycji. Kto jeszcze się pojawił? Zobacz zdjęciaZobacz więcej

Zwycięstwo Klaudii Nieścior podzieliło internautów, ale również jurorów. Jeszcze w trakcie trwania finału, Anja Rubik z brutalną szczerością przyznała, że Klaudia „nie zrobi kariery w modelingu”.

Muszę być brutalnie szczera. Widzę ciebie jako influencerkę, jako aktorkę, jako osobę, która pracuje w telewizji, ale w modelingu kariery nie zrobisz - powiedziała supermodelka, która była gościem specjalnym finałowego odcinka.

Jej słowa nie wszystkim się spodobały. Niektórzy wskazują, że Rubik zachowała się nieelegancko. Oto komentarze, jakie znaleźliśmy na profilu programu w mediach społecznościowych. Takiej rozbieżności między opiniami widzów i jurorów dawno nie było!

Łzawe historię nie powinny wpływać na wygraną. Natalia biła ją na głowę w każdym zadaniu! Zdjęcia o niebo lepsze oraz sposób w jaki porusza się na wybiegu…Sympatia ludzi to nie wszystko. Czas zweryfikuję

Moją faworytką była Natalia, pełen profesjonalizm, więc życzę jej wielu sukcesów w modelingu!💪❤️ Klaudia przeszła super przemianę więc zasługiwała na finał.

Zwycięstwo należało się Natalii. Ania Rubik bardzo nieelegancko się zachowała i widzowie zagłosowali na przekór.

Brawo! Utarła nosa Rubikowej tą wygraną. Chciała Klaudii zaszkodzić a paradoksalnie pomogła tymi nieeleganckimi słowami. I podważyła autorytet jurorów. Nieładnie. Zero klasy. Nie przewidziała że ma przeciwko sobie Widzów i to ich głos się liczy

Co sądzicie o zwycięstwie Klaudii?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ewa (gość)

  Pani Rubik brak taktu, jak mozna byc do kogos tak zle nastawienie.Najpierw Pani Joanna łamie regulamin programu a teraz Rubik, szok.

  10.12.2022 23:14
 • Iwona (gość)

  Nigdy, nikomu nie wolno odbierać nadziei. Jak można publicznie powiedzieć młodemu człowiekowi, że NIE MA SZANS, ŻE SIĘ NIE NADAJE. Kariera pozbawiła panią Rubik empatii i dobrych manier. Pycha i megalomania , to główne cechy jakimi emanuje. Ludzi szlachetnych charakteryzuje przede wszystkim wrażliwość i delikatność. Życzę młodym ludziom, idącym "w świat" aby zawsze o tym pamiętali.

  10.12.2022 20:50
 • Gosia (gość)

  Podpisuję się pod wszystkimi komentarzami. Podczas programu słysząc słowa Rubik doznałam szoku. Nie jestem fanką programu, oglądam sporadycznie ale do oglądania zachęcił mnie powrót pupilki Krupy. Moim zdaniem miała wygrać. Zachowanie Rubik ale i też Krupy, której też nie po nosie była wygrana utwierdzają, że program jest ustawiony i gdyby nie publiczność????

  09.12.2022 22:31
 • Lideczka (gość)

  Dziwię się że Rubik jest modelką. Ani urodziwa, sepleni jak może krytykować ładną dziewczynę

  09.12.2022 14:54
 • Kitkq (gość)

  Brawo dla Klaudii. W końcu normalnie wyglądająca osoba. Po prostu taka jak pospolity człowiek. Do tego wygadana. Życzę ogromnej kariery jeśli nie w modelingu to właśnie jako aktorka lub influ. Bo do każdej z tych ról pasuje. Myślę, że jeszcze nie raz nas zaskoczy

  09.12.2022 00:52
 • Grazyna (gość)

  Z tą Rubik to jest jakieś ogromne nieporozumienie , jeżeli wszystkie modelki byłyby takie jak Ona , to pokaz mody byłby żenadą.

  08.12.2022 15:04
 • Sandra (gość)

  Super Klaudia .ogromny progres przez cały program . Bardzo sumiennie podchodziła do zadań . Wie czego chce . Pomimo trudności w życiu odważna i idąca przed siebie pełna wiary i uśmiechu .

  08.12.2022 11:16
 • Sylwia (gość)

  Bardzo piękna , przede wszystkim naturalna ,swobodna .Oczarowała mnie !!! Tak trzymaj!😘❤️

  08.12.2022 11:15
 • Gość (gość)

  Brawo Klaudia. Pani Ania powinna skorzystać z terapii logopedycznej ,wada wymowy taka, że aż uszy bolą.

  08.12.2022 09:54
 • Boz (gość)

  Bardzo brzydkie zachowanie Rubik gwiazda ze spalonego teatru i jest powiedzenie,,nie pamięta wół jak cielęciem był.Klaudia piękna dziewczyna pracowała i zasłużyła jej uroda jest niepowtarzalna coś innego wnosi w świat modelingu otwarta mądra dziewczyna kibicowałam jej od początku.

  08.12.2022 09:50
 • Juror (gość)

  Ja cały czas się zastanawiam, kto wybrał Panią Rubik na modelkę, ikoną piękna to raczej nie jest.

  08.12.2022 09:44
 • Kasia (gość)

  Rubik już sama nie wie co prezentuje może warto sobie już odpuści i zaszyć się już w puszczy bo kultura osobista bardzo niska. Jako osobę publiczna bardzo Rubik szanowałam ale teraz szkoda słów. Klaudia pracowała na to od pierwszego odcinka. Rubik może czujesz strach i masz nową wspaniałą konkurencje....

  08.12.2022 09:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×