"Top Model". Olga Król zasłynęła w programie swoimi metamorfozami. Jej kolejne są równie spektakularne!

Olga Król za sprawą 10. edycji programu "Top Model" TVN na długo zapadła widzom w pamięci. Wyróżniała się nie tylko ciętym językiem, ale również dramatyczną metamorfozą, którą jej zafundowano. Wówczas lały się łzy, a fryzjer usłyszał kilka przykrych słów! Z czasem Król polubiła swój nowy wizerunek i zaczęła z nim eksperymentować. Jej kolejne metamorfozy są nie mniej spektakularne!

Multimedia

Olga Król z "Top Model" przeszła metamorfozę

Olga Król zasłynęła w 10. edycji "Top Model", gdzie niejednokrotnie "popisała" się ciętym językiem. Zasłynęła również z innego powodu. Stałym elementem programu bowiem jest zmiana fryzur uczestników. W teorii, mają one wyciągnąć z uczestników marzących o karierze w branży fashion to, co najlepsze. W praktyce nie zawsze tak jest, a zmiana nierzadko budzi ogromne emocje. Nie inaczej było w przypadku Olgi Król, która bardzo emocjonalnie zareagowała na ścięcie jej długich włosów.

Łzy, niepewność i zachwyt. Tak wyglądały metamorfozy uczestników! Nie każdy był zadowolony! Kto odpadł? Zobacz więcej

Olga Król przeszła metamorfozę

Z czasem Król polubiła swoją nową fryzurę i coraz śmielej zaczęła eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Niektóre jej eksperymenty spotykały się z entuzjazmem fanów, a część - z ostra krytyką. Nie zraziło to jednak aspirującej modelki.

Olga Król przeszła kolejną metamorfozę, której efektami pochwaliła się swoim fanom w mediach społecznościowych. Jej nowa fryzura wywołała lawinę pochlebnych komentarzy (pisownia oryginalna):

Wooow! Nie poznałam, ale ładnie 😍

Napisz proszę który fryzjer zrobił Ci taką przepiękna fryzurę ❤️❤️

Przepiękna 😍❤️

Ale cudnie wyglądasz w tych włosach 😍

Świetna fryzura ❤️

Piękna🔥

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Oni powinni wystąpić w "Tańcu z gwiazdami"! Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×