Totalne remonty Szelągowskiej

„Totalne remonty Szelągowskiej”. Dorota Szelągowska ma piękny dom na Warmii. Imponujący basen, wielki ogród i otwarta kuchnia letnia

Dorota Szelągowska jest dobrze znana polskim widzom za sprawą swoich projektów - zarówno tych realizowanych dla prywatnych klientów, jak i bohaterów jej programu „Totalne remonty Szelągowskiej”. Gwiazda wielokrotnie była chwalona za styl, w jakim urządza wnętrza oraz obejścia, jeżeli takowe występują. Jej warmiński azyl to również designerska perełka! Dorota Szelągowska pokazała swój dom na Warmii. Fani oniemieli - wrażenie robi szczególnie ogromny basen i ogród, w którym dziennikarka uprawia własne warzywa!

18.12.2022Totalne remonty Szelągowskiej

„Totalne remonty Szelągowskiej”. Gosię i jej syna spotkała wielka tragedia! Ekipa Doroty Szelągowskiej odmieniła dom oddanej opiekunki podopiecznych domu dziecka

W 7. odcinku programu „Totalne remonty Szelągowskiej” mieliśmy okazję poznać panią Gosię - oddaną opiekunkę podopiecznych domu dziecka, która robi co w jej mocy, by dzieci nie czuły się wykluczone. Kobietę i jej syna spotkała wielka tragedia. Zobacz, jak ekipa odmieniła ich dom przywracając im na twarzy uśmiech! W galerii publikujemy zdjęcia przed i po!

12.12.2022Totalne remonty Szelągowskiej

„Totalne remonty Szelągowskiej”. Tak mieszka Marika Jóźwiak. 43 metry kwadratowe pozwoliły jej w pełni wykazać się wyobraźnią! Zobacz, jak się urządziła gwiazda TVN

Marika Jóźwiak to jedna z gwiazd programu „Totalne remonty Szelągowskiej”. Jest prawą ręką Doroty Szelągowskiej i to właśnie ona często dokonuje istnych cudów w mieszkaniach bohaterów formatu! Znana i lubiana dekoratorka wnętrz od lat przemienia domy bohaterów programu w istne dzieła sztuki. Okazuje się, że sama również może się pochwalić pięknie urządzonym mieszkaniem. Zobaczcie, jak mieszka Marika Jóźwiak. Aż trudno uwierzyć, że jej mieszkanie ma niespełna 50 metrów kwadratowych!

12.12.2022Totalne remonty Szelągowskiej

„Totalne remonty Szelągowskiej” w Sopocie. Jego marzeniem było stworzyć dom dla braci i siostry, którzy trafili do domu dziecka. Ekipa Doroty Szelągowskiej dokonała cudu!

W 6. odcinku programu „Totalne remonty Szelągowskiej” mieliśmy okazję poznać Kacpra, który przez patologicznych rodziców został rozdzielony z rodzeństwem i trafił do dziadków. Jego marzeniem było stworzyć dla braci i siostry dom, w którym byliby wszyscy razem. Ekipie udało się spełnić jego marzenie? W galerii publikujemy zdjęcia przed i po!

05.12.2022Totalne remonty Szelągowskiej

„Totalne remonty Szelągowskiej” w Żukowie. Od najmłodszych lat poświęcała się dla rodzeństwa. Wraz z Dorotą Szelągowską sprawili jej gwiazdkę z nieba, zamieniając ruderę w azyl!

W 5. odcinku programu „Totalne remonty Szelągowskiej” mieliśmy okazję poznać panią Wiolę - niezwykle dzielną kobietę, która lata temu poświęciła się swojemu rodzeństwu. To za sprawą jej ciężkiej pracy wyszli na ludzi; mieli jedzenie i ubranie, ukończyli szkoły, założyli rodziny... Udało jej się zaoszczędzić na dom, jednak zawsze były ważniejsze w rodzinie wydatki, niż na jej azyl. Tak nie mogło być! Rodzeństwo z pomocą Doroty Szelągowskiej zafundowało najstarszej siostrze prawdziwą gwiazdę z nieba. Zobacz w galerii zdjęcia przed i po!

28.11.2022Totalne remonty Szelągowskiej

"Totalne remonty Szelągowskiej". Dorota Szelągowska w naturalnej wersji zachwyciła swoich fanów. Zalali jej profil komplementami! "Pięknie, świeżo i młodzieńczo"

Dorota Szelągowska, która w swoich programach prezentuje metamorfozy mieszkań, do własnego wyglądu ma spory dystans. Fani uwielbiają gwiazdę za to, że potrafi się śmiać z samej siebie, ale również za to, że nie pędzi co rusz do gabinetu medycyny estetycznej. Zdjęcie, którym się podzieliła, przedstawiające ją w naturalnej fryzurze, wywołało lawinę komplementów.

11.08.2022Totalne remonty Szelągowskiej

"Totalne remonty Szelągowskiej". Dorota Szelągowska pokazała, że ma do siebie spory dystans! "8 lat i 8 kg temu"

Dorota Szelągowska należy do grona cieszących się sporą sympatią widzów prezenterek. Prowadząca programy o urządzaniu wnętrz od lat związana jest ze stacją TVN, a widzowie doceniają jej pomysły i rozwiązania, które prezentuje. Doceniają ją także za ogromny dystans, który ponownie udowodniła udostępniając jedno ze swoich starych zdjęć.

04.08.2022Totalne remonty Szelągowskiej

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×