ttv

„Królowe życia”. Jak Anna Renusz wyglądała przed operacjami plastycznymi? Zobacz zdjęcia przed i po! Tak się zmieniła „królowa życia”

Anna Renusz to jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu „Królowe życia”. Nigdy nie kryła, że ceni i chętnie korzysta z osiągnięć współczesnej medycyny! Ciemnowłosa fryzjerka wyglądała niegdyś nieco inaczej. W galerii publikujemy jej stare zdjęcia. Tak kiedyś wygląda Anna Renusz z „Królowych życia”!

05.12.2022Królowe życia

„Królowe życia”. Co Dagmara Kaźmierska, Sylwia Peretti, Laluna Unique i inne bohaterki robią po zawieszeniu programu? Część z nich ani myśli rozstawać się z mediami!

„Królowe życia” przez długi czas dzierżyły palmę pierwszeństwa wśród programów rozrywkowych. Wyraziste, nietuzinkowe uczestniczki przyciągały miliony widzów przed ekrany telewizorów! Jakiś czas temu ogłoszono, że nie będzie już nowych odcinków kultowego show telewizji TTV. Pokazujemy, czym obecnie zajmują się bohaterki programu po zawieszeniu jego emisji. Okazuje się, że niektóre z nich w ogóle nie odczuły końca „Królowych życia”.

29.11.2022Królowe życia

„Królowe życia”. Odpicowana Dagmara Kaźmierska promuje swoją drugą książkę. Celebrytka wygląda, jakby wymłodniała!

Fani Dagmary Kaźmierskiej i programu „Królowe życia” mogą zacierać ręce, bowiem do księgarni właśnie trafiła nowa książka gwiazdy TTV pt. „Prawdziwa historia Królowej Życia. Za kratami”. Dagmara Kaźmierska na premierze książki zaprezentowała swoje nowe oblicze i zrobiła wrażenie! Celebrytka wygląda, jakby wymłodniała!

24.11.2022Królowe życia

„Gogglebox. Przed telewizorem”. Natalia Szymurska i Inga Mamrot oczarują widzów? Sprawdźcie, kim są młode i piękne gwiazdy TTV!

„Gogglebox. Przed telewizorem” to jeden z najpopularniejszych programów na antenie telewizji TTV. Audycja wykreowała wiele gwiazd i celebrytów, którzy dzisiaj podbijają telewizję oraz Internet. Co jakiś czas jednak odświeżany jest skład programu, a teraz dołączyły do niego piękne Natalia Szymurska i Inga Mamrot. Sprawdźcie, kim są! Ile mają lat?

16.11.2022Gogglebox. Przed telewizorem

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×