tureccy aktorzy

Can Yaman ponownie rozpalił wyobraźnię fanek. Turecki przystojniak został twarzą kampanii domu mody!

Can Yaman to turecki przystojniak, którego imię i nazwisko to dla wielu fanek synonim najseksowniejszego mężczyzny na świecie. Nic dziwnego! Utalentowany i przystojny aktor lubi chwalić się wysportowanym ciałem w mediach społecznościowych. Jednak to najnowsze zdjęcia, które udostępnił, rozpaliły wyobraźnię jego fanek! Koniecznie sprawdźcie w galerii, jak się prezentuje Can Yaman jako model bielizny i garniturów!

24.11.2022Wymarzona miłość

Tureckie seriale i filmy na Netflix. Znaleźliśmy ponad 30 hitów z gwiazdami tureckiego kina i telewizji!

Netflix dostrzegł potencjał w tureckich serialach i filmach. Świadczy o tym fakt, że w bibliotece serwisu znaleźliśmy już ponad 30 tytułów znad Bosforu. „The Protector”, „Kara Para Aşk”, „Yakamoz S-245” - to tylko niektóre z nich. Zajrzyj do naszej galerii i odkryj więcej tureckich produkcji, które można oglądać po polsku lub z polskimi napisami w serwisie Netflix.

17.11.2022Ranking

„Zranione ptaki”. Meryem Çelik gra turecka piękność Gizem Arikan. Jaka jest prywatnie? Zobacz jej zdjęcia!

Jaka prywatnie jest aktorka odgrywająca główną rolę w serialu „Zranione ptaki”, Gizem Arikan? Jej postać Meryem Çelik to zahukana, nieśmiała dziewczyna, która ma spory kłopot wydusić z siebie prawdę o własnych krzywdach i oprawcach. Prywatnie to przebojowa piękność, która pojawia się w kilku produkcjach! Co o niej wiemy? Jaka jest prywatnie? Zobacz zdjęcia tureckiej piękności!

15.11.2022Zranione ptaki

„Zakazany owoc". Jaki prywatnie jest aktor Sarp Can Köroğlu? Serialowego Kemala polscy widzowie kojarzą także z innej uwielbianej tureckiej telenoweli!

Jedną z aktualnie emitowanych tureckich telenowel jest „Zakazany owoc". Opowiadająca o losach dwóch sióstr produkcja przypadła wielu widzom do gustu. W obsadzie serialu znalazł się aktor Sarp Can Köroğlu, który wciela się w rolę Kemala - męża Zehry. Fani tureckich telenowel mogą go kojarzyć także z innej produkcji - „Zapukaj do moich drzwi". Co wiemy o aktorze? Jaki jest prywatnie?

09.11.2022Zakazany owoc

„Zranione ptaki”. Hasan Ballıktaş - serialowy ojciec Meryem, Durmuş Çelik. Jaki jest naprawdę? Fani "Elif" dobrze go znają!

W serialu „Zranione ptaki” sporo się dzieje, a i bohaterów nie brakuje! Poza najważniejszą trójką - Meryem, Ömerem i Leventem - pojawia się szereg istotnych dla fabuły postaci. Jedną z nich jest Durmuş Çelik, serialowy ojciec Meryem. W tę mało wdzięczną i niezbyt lubianą przez widzów postać wciela się turecki aktor Hasan Ballıktaş. Co o nim wiemy?

09.11.2022Zranione ptaki

Tureckie seriale. Kto jest kim w "Senden Daha Güzel"? Oto aktorzy, których zobaczymy w "Piękniejsza niż ty". Burak Çelik już rozkochał w sobie Polki!

Na antenie telewizji WP pojawia się nowa turecka telenowela, która w ramówce zastąpi "Zapukaj do moich drzwi". Mowa oczywiście o "Senden Daha Güzel", którego tytuł tłumaczymy na "Piękniejsza niż Ty". Których tureckich aktorów zobaczymy w nowym serialu? Kogo zagrają? Poznaj obsadę "Piękniejsza niż Ty".

29.10.2022Senden Daha Güzel

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×