Tureckie seriale i Dzień Matki 2022. Te aktorki są prywatnie mamami. Zdjęciami ze swoimi pociechami pokazują w sieci!

Dzień Matki 2022. Wiele tureckich aktorek, za sprawą fenomenu produkcji znad Bosforu, jest znanych na całym świecie. O ich telnecie i urodzie mówi wielu fanów. A co wiemy o nich prywatnie? Dzisiaj sprawdzaliśmy, które tureckie aktorki mają szczęście bycia mamą. Które zdecydowały się na potomstwo?

Multimedia

Tureckie aktorki, które są mamami

Tureckie piękności wcielają się w telenowelach w przeróżne role. Z okazji polskiego Dnia Matki postanowiliśmy sprawdzić, które z nich odgrywają najważniejszą życiową rolę, jaką jest rola mamy. W przypadku wykonywanego przez nie zawodu decyzja o ciąży i dziecku jest z pewnością bardzo dobrze przemyślana. Często oznacza to rezygnację na minimum kilka miesięcy z pracy na planie.

12 rzeczy, których nie wiesz o tureckim gwiazdorze. Tragiczne wydarzenie na zawsze zmieniło jego życieZobacz więcej

Jedną z najbardziej znanych tureckich aktorek- mam jest znana ze "Zranionej miłości" Bergüzar Korel. Kobieta i jej ukochany Halit Ergenç niedawno przywitali na świecie swoje trzecie dziecko - córeczkę o imieniu Leila. Para ma jeszcze dwóch starszych synów. Najstarszy, Ali przyszedł na świat 8 lutego 2010 roku. Han urodził się w 9 marca 2020 roku.

Sprawdź w galerii, które aktorki mogą pochwalić się potomstwem? Ile mają dzieci?

Tureckie aktorki, które mają szczęście bycia mamą chętnie dzielą się ze swoimi fanami zdjęciami, na których trzymają w objęciach swoje dzieci.

Zobacz galerię

Dzień Matki w Turcji

Podczas gdy w Polsce Dzień Matki jest świętem stałym - przypadającym zawsze 26 maja, w Turcji jest to święto ruchome. W kraju nad Bosforem święto to jest obchodzone zawsze w drugą niedzielę maja.

Demet Özdemir zakochana po uszy! Turecka aktorka pokazała romantyczne zdjęcie z ukochanymZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pla

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×