Tureckie seriale. Najwięksi przystojniacy z tureckich seriali - ranking "Pytanie na śniadanie". Oni podbijają świat! Can Yaman, Burak Özçivit, Onur Tuna, Gökberk Demirci, Halit Ergenç

Tureckie seriale nie bez przyczyny cieszą się taką popularnością. Fabuła, która jest zgoła odmienna od europejskich standardów, piękne aktorki i przystojni aktorzy... Każdy z nich to rozkosz dla oczu, zwłaszcza damskich i każdy budzi spore emocje wśród widzów! W "Pytanie na śniadanie" polscy widzowie i widzki rozstrzygnęli, który gwiazdor produkcji znad Bosforu jest najprzystojniejszym.

Multimedia

Ranking najprzystojniejszych tureckich aktorów - Telemagazyn

Tureckie seriale cieszą się sporą popularnością, a występujący w nich aktorzy i aktorki są nierzadko znani na całym świecie. Fabuła pełna intryg, dramatycznych zwrotów akcji, bajkowego wręcz romantyzmu, a także nierzadko spektakularne plany, kostiumy i oprawa - to wszystko przyciąga ogromną widownię. Także w Polsce - w kraju nad Wisłą produkcje znad Bosforu mają liczne i wierne grono fanów!

Na temat fenomenu tureckich seriali rozmawiała z Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim w "Pytanie na śniadanie" Agnieszka Kolbińska, tłumaczka języka tureckiego i orientalistka, Adriana Słowik, kierowniczka redakcji Telemagazyn.pl oraz Marta Zurnik z redakcji "Pytanie na śniadanie".

Zobacz całą rozmowę w "Pytanie na śniadanie"

Jedno nie ulega żadnej dyskusji: tureccy aktorzy podbijają świat. Jednym z najznakomitszych tego przykładów jest Can Yaman, urodzony 8 listopada 1989 w Stambule turecki gwiazdor, który z wykształcenia jest prawnikiem. Na 79. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji w 2022 r. gwiazdor serialu "Wymarzona miłość" zrobił znakomite wrażenie - do stopnia, w którym wschodnioeuropejska redakcja magazynu Esquire wyróżniła go tytułem najlepiej ubranego mężczyzny, zauważyła jedna z gościn Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

Wrzucił do sieci gorące zdjęcia! Tak dziś wygląda turecki przystojniakZobacz więcej

To jednak niejedyny z tureckich przystojniaków, który ma liczne grono fanek. Na pierwszy plan, prócz Yamana, wysuwają się: Burak Özçivit, Onur Tuna, Gökberk Demirci oraz Halit Ergenç. Redakcja "Pytanie na śniadanie" zorganizowała w mediach społecznościowych ranking najprzystojniejszych tureckich aktorów!

Wynik był następujący: wygrał Burak Özçivit, na 2. miejscu znalazł się Can Yaman, na 3. miejscu - Gökberk Demirci, na 4. miejscu - Onur Tuna, na 5. miejscu - Halit Ergenç.

W galerii publikujemy najlepsze zdjęcia tureckich przystojniaków!

Zobacz galerię

Jaki naprawdę jest serialowy Levent? Nam zdradza wszystko! [TYLKO U NAS, WYWIAD]Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Tomasz (gość)

  Te rankingi i tak są supletywne i niestety bardzo powierzchowne, bo oceniają urodę, a nie ich aktorstwo. Mnie osobiście zabrakło młodszych aktorów przed 30tką wymiennie dwóch pierwszy z nich to Yigit Koçak drugi to Berkay Hardal obaj mają fajne uśmiechy i oczy i mówię to jako facet. Oboje dopiero zaczynają swoją karierę aktorską, a nie da się ukryć, że na takie listy trafiają głównie już znani powszechnie w Turci znani aktorzy nie one są jedna najważniejsze a lecz to, jak grają, wiadomo, z tym bywa różnie, i to niezależnie od pochodzenia aktora.

  19.10.2022 15:55
 • Tykol (gość)

  Can Yaman powinien zająć 1 miejsce, bezapelacyjnie

  27.09.2022 22:53
 • ja (gość)

  Moim przystojniakiem jest Kenan Imirzalioglu

  26.09.2022 08:21
 • Czarna (gość)

  Powinien jeszcze tutaj być kerem i serkan

  25.09.2022 21:47
 • Ja - barbarakremza (gość)

  Tu nie facebook.

  24.09.2022 23:52
 • BRz (gość)

  Erkan Meric, p rzystojny aktor 2022

  24.09.2022 17:48
 • barbarakremza@gmail.com (gość)

  Proszę zajrzeć na grupy Facebook bo brakuje i to chyba po Canie na 2 miejscu Erkan Meriç słabe te informacje,

  24.09.2022 09:30
 • goss (gość)

  teraz królem jest BARISH ARDUC obsypany nagrodami.Can Yaman to raczej celebryta a BURAK OZIVIT TO RUSKI SLUGUS ZA KASE

  24.09.2022 00:00
 • masza (gość)

  Co to za ranking? A gdzie reszta aktorów ?

  23.09.2022 22:57
 • Zika (gość)

  A gdzie Kivanc Tatlitug on jest niesamowity, piekny , czarujacy i te jego blekitne oczy, dziwny ten ranking

  23.09.2022 20:04
 • Lola (gość)

  Dla mnie nr 1 Kerem Bursin !!!

  23.09.2022 20:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×