Tureckie seriale to prawdziwe wyciskacze łez! TOP 15 najbardziej wzruszających tureckich telenoweli. Bez zapasu chusteczek się nie obejdzie!

Tureckie telenowele to niemalże synonim wielkich emocji. Widzowie wraz ze swoimi bohaterami naprzemiennie ulegają porywom miłości, nienawiści, wzruszeniu... Wiele scen z produkcji znad Bosforu doprowadza widzów do łez. Zapytaliśmy fanów tureckich telenowel, przy oglądaniu których produkcji płakali najbardziej Oto TOP 15 największych wyciskaczy łez!

Multimedia

Wzruszające tureckie seriale

Popularność tureckich seriali w Polsce nie maleje. Produkcje znad Bosforu wciąż mają ogromną liczbę fanów, którzy regularnie śledzą losy swoich ulubionych bohaterów w telewizji czy na platformach streamingowych. Fani doceniają je za wiele aspektów. Przede wszystkim za to, że seriale rodem z Turcji przybliżają europejskiemu widzowi tamtejszą kulturę, która bardzo różni się od naszej. W tureckich telenowelach pierwsze skrzypce grają emocje, na których opiera się cała fabuła. Widz wraz z bohaterem przeżywa kolejne sceny. Wiele z nich jest bardzo wzruszających.

Zapytaliśmy fanów na facebooku "Najpiękniejsze Tureckie Seriale" o te produkcje, które są największymi wyciskaczami łez. Zobacz w galerii TOP 15 seriali, do których lepiej nie podchodzić bez zapasu chusteczek!

Zobacz galerię

Pierwszym tureckim serialem w Polsce było "Wspaniałe Stulecie". Ta kostiumowa telenowela była mieszanką miłości i intryg. "Wspaniałe stulecie" to serial, który opowiada historię najdłużej panującego władcy Imperium Ottomańskiego, Sulejmana. Jednym z ważniejszych wątków jest miłości sułtana i niewolnicy Roksolany. To właśnie ta produkcja została wielokrotnie wymieniona przez fanów, kiedy zapytaliśmy ich o seriale, przy których się popłakali.

"Wspaniałe Stulecie" - śmierć Mustafy. Sama muzyka doprowadza człowieka do płaczu - napisała Internautka Ewa.

Jakie jeszcze seriale wskazali widzowie? Przy których pojawiły się u nich łzy?

Zobacz galerię

Demet Özdemir zakochana po uszy! Turecka aktorka pokazała romantyczne zdjęcie z ukochanymZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×