tvp

„Rolnik szuka żony 9”. Michał i Adrianna pójdą w ślady Bardowskich? Widzowie nie mają wątpliwości! „To samo robią aktorzy żeby powiększyć majątek”

W ostatnich odcinkach 9. edycji „Rolnik szuka żony” widzowie mieli okazję oglądać rozwijającą się relację Michała i Adrianny. Para obecnie budzi wśród fanów programu ogromne emocje, a niekiedy i krytykę. Pojawiły się nawet porównania do innych słynnych uczestników „Rolnika” - Anny i Grzegorza Bardowskich. Co takiego mają do zarzucenia widzowie Michałowi i Adriannie?

17.11.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Mateusz Budych jednak znalazł miłość w programie? Rolnik postanowił dać szanse kolejnej kandydatce!

W trakcie obecnie trwającej edycji programu „Rolnik szuka żony” Mateusz zdążył się już pożegnać ze wszystkimi kandydatkami, a jego rozstanie z dwoma ostatnimi dziewczynami odbyło się w cieniu skandalu. Czy młody rolnik nadal ma szansę na znalezienie miłości? Okazuje się, że w kolejnym odcinku programu postanowi on dać szanse kolejnej kandydatce!

17.11.2022Rolnik szuka żony

Tak wyglądał Jubileuszowy koncert z okazji 70-lecia TVP. Plejada gwiazd na czerwonym dywanie. Cichopek, Kurzajewski, Manowska, Pajączkowska, Tomaszewska, Krzan i inni

Jubileuszowy koncert z okazji 70-lecia TVP na scenie Teatru Wielkiego w Warszawie zgromadził w jednym miejscu całą plejadę gwiazd związanych z Telewizją Polską. Była tam m.in. Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Marta Manowska, Karolina Pajączkowska, Małgorzata Tomaszewska i Tomasz Kammel, a na scenie - Halina Frąckowiak czy Krystian Ochman. To nie wszyscy. Zobaczcie, jak wyglądały gwiazdy podczas jubileuszowego wieczoru TVP!

17.11.2022Jubileuszowy koncert z okazji 70-lecia TVP

Jego walkę z chorobą śledziła cała Polska. Mija rok od śmierci Kamila Durczoka. Ostatni wywiad brzmi jak spowiedź

Rok temu zmarł Kamil Durczok. Jeden z najbardziej znanych polskich dziennikarzy odszedł w katowickim szpitalu, „w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia”. Durczok już wcześniej chorował. W 2003 roku na antenie „Wiadomości” TVP przekazał, że walczy z nowotworem. W tekście wspominamy gwiazdę telewizji - życie Kamila Durczoka było pełne wzlotów i upadków.

16.11.2022Wiadomości

Jubileuszowy koncert z okazji 70-lecia TVP. Cleo skrytykowana po wykonaniu piosenki Kory na gali Telewizji Polskiej. Gwiazda odpowiedziała!

Jubileuszowy koncert z okazji 70-lecia TVP zgromadził nie tylko niemal wszystkie pierwszoligowe gwiazdy Telewizji Polskiej, ale także masę artystów. Wśród zaproszonych muzyków była również Cleo, która zgromadzonej widowni zaprezentowała utwór z repertuaru Maanamu „To tylko tango”. Dzięki wsparciu technologii, występ urozmaiciły przebitki z nagrań z występów zmarłej wokalistki. Jeden z internautów skrytykował całą ideę, a Cleo nie pozostawiła tego bez komentarza!

16.11.2022Jubileuszowy koncert z okazji 70-lecia TVP

„Rolnik szuka żony 9”. Mateusz Budych staje murem za Martą Manowską! Chodzi o pamiętną rozmowę z ostatniego odcinka

W ostatnim odcinku „Rolnik szuka żony” rozmowa Mateusza z Martą Manowską na temat odrzuconych przez niego kandydatek wywołała istną burzę wśród fanów programu. W najnowszym wywiadzie młody rolnik postanowił skomentować zachowanie prowadzącej show, która zdaniem wielu telewidzów miała bardziej prowadzić „przesłuchanie", aniżeli dialog z Mateuszem.

15.11.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9". Mateusz był wyzywany przez jedną z kandydatek. Marta Manowska krytykowana za sposób rozmowy z rolnikiem!

Za nami 10. odcinek programu „Rolnik szuka żony 9", który rzucił nowe światło na relację Mateusza z jego kandydatkami. Okazało się, że dziewczyny nie tylko nie były szczere z młodym rolnikiem, ale także niepochlebnie się wyrażały na jego temat! Od widzów „dostało się" także Marcie Manowskiej za sposób rozmowy z Mateuszem.

14.11.2022Rolnik szuka żony

Jubileuszowy koncert z okazji 70-lecia TVP. Katarzyna Cichopek w odważnej kreacji, gustowna Beata Chmielowska-Olech i Izabella Krzan w garniturze. Oni zadawali szyku!

Za nami jubileuszowy koncert z okazji 70-lecia TVP. Wystawna gala, która odbyła się 13 listopada 2022 roku w warszawskim Teatrze Wielkim Operze Narodowej, przyciągnęła wiele gwiazd. Niektórzy zaszaleli z kreacjami, jak chociażby Izabella Krzan. Oczy wszystkich i tak skierowane były na Katarzynę Cichopek, która pojawiła się w odważnej kreacji. Zobaczcie, kto zadał szyku!

14.11.2022Jubileuszowy koncert z okazji 70-lecia TVP

„M jak miłość”. Marcel Sabat i jego ukochana pochwalili się ciążową sesją. Natalia Sabat z brzuszkiem promienieje!

Marcel Sabat to jeden z polskich aktorów, który może się pochwalić międzynarodowymi współpracami na planach filmowych. Obecnie wraz z żoną Natalią Sabat oczekują narodzin dziecka. Upamiętnili ten wyjątkowy czas z pomocą fotografa, a efektami ciążowej sesji pochwalili się w mediach społecznościowych. Z tego zdjęcia wprost bije miłość! Zobaczcie sami!

13.11.2022M jak miłość

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×