„Twoja twarz brzmi znajomo”. Michał Milewicz się zaręczył z Katarzyną Kędzierską. Pierścionek podarował już dwa lata temu! Kim jest ukochana aktora?

Michał Milowicz się zaręczył! - Padł na dwa kolana w pięknych okolicznościach przyrody - opowiadała wybranka jego serca, Katarzyna Kędzierska. Para pojawiła się w programie „Dzień Dobry TVN”, gdzie zaskoczyła wszystkich wyznaniem o oświadczynach. Okazuje się, że to nie jest taka świeża sprawa!

Multimedia

Michał Milowicz się zaręczył! „Padł na dwa kolana w pięknych okolicznościach przyrody”

Michał Milowicz, choć nie może narzekać na brak popularności, raczej unika epatowania życiem prywatnym w przestrzeni publicznej. Jeszcze niedawno nikt poza bliskimi nie miał pojęcia o tym, że jego serce jest zajęte! Ukochaną aktora jest o 13 lat młodsza Katarzyna Kędzierska.

Michał Milowicz zakochany! W końcu pokazał swoją wybrankęZobacz więcej

To jednak nie koniec zaskoczeń. Zakochani pojawili się w programie „Dzień Dobry TVN”, gdzie nie tylko opowiedzieli o okolicznościach poznania się, ale również zaskoczyli i prowadzących, i fanów. Okazuje się, że para jest już zaręczona!

Poznaliśmy się w Teatrze Buffo na 25-leciu. To był taki moment integracji widzów z aktorami. Ja byłam z siostrą. Po tej części artystycznej, oficjalnej był bankiet. Michał mnie zauważył. Podszedł do mnie, zjawił się nagle i jakoś tak dalej poszło - wspominała okoliczności poznania się Kędzierska, cytuje jej słowa z programu serwis Pudelek.

Nadgorliwy internauta zgłosił ich do sądu rodzinnego. Powód? Kuriozalny!Zobacz więcej

W nieco bardziej poetyckim stylu wypowiadał się Milowicz. - Nie chowaliśmy się. My się nie eksponowaliśmy. Może tak w skrócie powiem. Były burze, były róże i zmagania małe, duże. Potem nagle pojaśniało, do Tajlandii nas wywiało i radością posmyrało. To meandry naszej przyjaźni, naszego związku i w pewnym momencie postanowiliśmy, że pokażemy naszą radość i uśmiech po prostu - wyznał.

Były zaręczyny. To miała być nasza tajemnica, ale wyszło teraz wszystko na jaw. Michał padł na dwa kolana w pięknych okolicznościach przyrody. Też byliśmy wtedy w Tajlandii, to było około dwóch lat temu - potwierdziła na kanapie DDTVN ukochana aktora.

Redakcja Telemagazyn.pl serdecznie gratuluje!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • MAREK KALITA (gość)

  BARTOSZ OPANIA

  19.01.2023 21:05
 • MIKOLAJ ROZNERSKI (gość)

  TOMASZ KAROLAK

  19.01.2023 20:36
 • ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI (gość)

  ROBERT WIECKIEWICZ

  19.01.2023 19:19
 • RAFAL KROLIKOWSKI (gość)

  WOJCIECH MECWALDOWSKI

  19.01.2023 18:43
 • Gość (gość)

  Milowicz a nie Milewicz i zaręczył się a nie się zaręczył. Nie wiem kto pisał ten tytuł

  09.12.2022 13:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×