"Twoja twarz brzmi znajomo". Nie żyje Włodzimierz Skrzynecki, ojciec Katarzyny Skrzyneckiej. Aktorka opublikowała poruszający wpis

Katarzyna Skrzynecka jest w żałobie. Aktorka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych o śmierci ojca, Włodzimierza Skrzyneckiego.

Multimedia

Nie żyje ojciec Katarzyny Skrzyneckiej

Smutne wieści dotarły do nas w sobotnie popołudnie. 25 czerwca br. Katarzyna Skrzynecka przekazała, że zmarł jej ojciec - inżynier Włodzimierz Skrzynecki. Przypominamy, że aktorka jest jedynaczką. Była oczkiem w głowie rodziców.

Ich wkład w kulturę jest nieoceniony. Na jaką emeryturę mogą liczyć?Zobacz więcej

W 2008 roku odeszła jej mama, Magdalena. -Mama miała 64 lata, mogła jeszcze na pewno długo i szczęśliwie żyć - mówi Kasia. Niestety, odmiana choroby, na którą mama cierpiała, była tak poważna, że nie było dla niej żadnego ratunku i żadnej terapii, która by była w stanie z nią wygrać - tłumaczyła w rozmowie z Faktem.

Są już RAZEM... Tatul... Mama... Stryj - ukochany Brat Bliźniak... 🖤🖤 Nie napiszę nic więcej ... bo to co najważniejsze mówi się swoim Bliskim z serca w serce ... z oczu w oczy... z Serca i Czułych Myśli do Nieba... a ONI i tak to słyszą i wiedzą ... 🖤🖤 ... a nie na socialmediach. Tatul KOCHAŁ przyrodę... piękne chmury... krajobrazy...ptaki...serdeczny uśmiech...zgodę...pokorę życia...pogodę ducha...zdrowy styl życia...muzykę klasyczną...wycieczki rowerowe...ballady na jazzową trąbkę... I NAS 💙 Najbardziej na Świecie 💙 - napisała na Instagramie Katarzyna Skrzynecka.

Aktorce składamy najszczersze kondolencje.

Zobacz galerię

Pogrzeb Mai Lidii Kossakowskiej. 50-letnia pisarka zginęła w pożarze!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Wyrazy wspolczucia p. Kasiu. (gość)

    Wyrazy współczucia p.Kasiu

    25.06.2022 22:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×