"Twoja twarz brzmi znajomo". Paulina Sykut-Jeżyna wyglądała kiedyś zupełnie inaczej. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia gwiazdy z początków jej telewizyjnej kariery

Paulina Sykut-Jeżyna jest jedną z największych gwiazd telewizji Polsat. Znana jest wśród telewidzów jako prezenterka pogody, a także prowadząca wielu programów rozrywkowych. Jej przygoda z telewizją rozpoczęła się od występu w znanym muzycznym programie "Idol". Jak od tego czasu zmieniła się jedna z obecnych twarzy telewizji Polsat? Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia gwiazdy z młodości i początków jej telewizyjnej kariery!

Multimedia

Paulina Sykut-Jeżyna - kariera telewizyjna

Paulina Sykut Jeżyna obecnie jest jedną z największych gwiazd telewizji Polsat. Znana jest wśród telewidzów zarówno jako prezenterka telewizyjna, a także uczestniczka licznych programów rozrywkowych produkowanych przez stację.

Paulina Sykut Jeżyna urodziła się 7 stycznia 1981 w Puławach. Od najmłodszych lat jedną z jej największych pasji był śpiew. W dzieciństwie występowała w chórze kościelnym, a później w Zespole Pieśni i Tańca „Powiśle”. Jako nastolatka miała okazję zostać laureatką wielu ogólnopolskich konkursów i festiwali poezji śpiewanej. W 2003 Paulina Sykut pierwszy raz zaistniała w polskiej telewizji. Wystąpiła w drugiej edycji programu muzycznego telewizji Polsat "Idol". Wówczas udało jej się dotrzeć do półfinałów, jednak nie zakwalifikowała się do grona finalistów, zajmując w odcinku barażowym trzecie miejsce.

Sylwia Grzeszczak zachwyca talentem od lat! Zobaczcie, jak zmieniała się wokalistka!Zobacz więcej

Występ w "Idolu", pozwolił Paulinie Sykut zaistnieć w świecie telewizji i przyczynił się do rozwoju jej dalszej kariery. W latach 2003–2012 prowadziła program Muzyczne listy w na kanele TV4. Natomiast od jesieni 2007 widzowie mogą ją oglądać jako prezenterkę pogody w telewizji Polsat. Od tego czasu, Paulina Sykut zaczęła się regularnie pojawiać w programach rozrywkowych Polsatu.

W 2010 w parze z Iwanem Komarenką zwyciężyła w finale programu "Just the Two of Us. Tylko nas dwoje". Zasłynęła również jako współprowadząca słynny program muzyczny "Must Be the Music. Tylko muzyka". Od marca 2016 prowadzi program "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Ponadto widzowie do dziś mogą ją regularnie oglądać w roli prowadzącej wszelkich koncertów i wydarzeń organizowanych przez Polsat.

W 2019 i 2020 otrzymała Telekamerę „TeleTygodnia” w kategorii „Prezenter pogody”. Jesienią 2021 wzięła udział w 15. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie finalnie zajęła piąte miejsce.

Katarzyna Skrzynecka odchodzi z "Twoja twarz brzmi znajomo"? Jurorka zabrała głos w tej sprawieZobacz więcej

Prywatnie Paulina Sykut-Jeżyna jest żoną biznesmena Piotra Jeżyny, z którym jest razem już od 1998 roku. Para w 2011 roku wzięła ślub. Owocem ich miłości jest urodzona w 2018 roku córeczka Róża.

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak na początku swojej telewizyjnej kariery wyglądała Paulina Sykut-Jeżyna

Zobacz galerię

Król Turnusu pokazał nam swój przepiękny dom w Siemianowicach ŚląskichZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Albert Kujawa (gość)

    Ok Dziękujemy

    22.05.2022 10:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×