Twoja twarz brzmi znajomo

Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak odpowiedziały na zarzuty Kuby Wojewódzkiego. „Król TVN” oskarżył je o brak lojalności! Padły mocne słowa

Kuba Wojewódzki ma talent do wkładania kija w mrowisko i od dekad się z tym nie kryje, bezlitośnie krytykując rodzimy show-biznes. W jednym z ostatnich swoich odcinków odnosząc się do decyzji Piotra Gąsowskiego o odejściu z „Twoja twarz brzmi znajomo”, nieoczekiwanie zaatakował Małgorzatę Foremniak i Agnieszkę Chylińską, z którą zasiadał w fotelu jurora „Mam talent”. Obie gwiazdy natychmiast odpowiedziały. Padły mocne słowa!

18.03.2023Kuba Wojewódzki

„Twoja twarz brzmi znajomo 18” odcinek 3. Tym razem to nie Krzysztof Ibisz wygrał odcinek! Oskar Cyms zdeklasował konkurencję jako Eminem!

Za nami kolejny odcinek programu „Twoja twarz brzmi znajomo 18”. Po dwóch zwycięstwach Krzysztofa Ibisza w końcu przyszła kolej na wygraną innego uczestnika! Tym razem to Oskar Cyms zachwycił jury i pozostałych uczestników show. „Jak można nauczyć się takiej ilość tekstu w tak krótkim czasie?” - niedowierzała z zachwytu Małgorzata Walewska.

17.03.2023Twoja twarz brzmi znajomo

„Twoja twarz brzmi znajomo 18”. Jako Maciej Maleńczuk porwał widzów i Małgorzatę Walewskę! „Ja się cieszę, że żyję w tych samych czasach co Krzysztof Ibisz”

Za nami 1. odcinek 18. edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”. Format niedawno przeszedł istne trzęsienie ziemi i odeszły kojarzone z nim twarze, tj. Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski i Piotr Gąsowski. W ich miejsce pojawiła się „świeża krew”, a wśród uczestników - po raz pierwszy w historii uczestnik-amator wyłoniony z castingu. Kto był najlepszy i jak sobie poradzili zawodnicy? Sprawdź!

03.03.2023Twoja twarz brzmi znajomo

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×