viasat

„Tutanchamon: Ostatnia wystawa”. Dokument ukazujący odkrycie komory grobowej legendarnego Tutanchamona na Polsat Viasat History

Z okazji setnej rocznicy tego rewolucyjnego odkrycia, w najbliższą niedzielę, 8 stycznia o 21:00 na kanale Polsat Viasat History swoją premierę będzie mieć film dokumentalny „Tutanchamon: Ostatnia wystawa”. Film ukazuje wyjątkowy moment odnalezienia grobowca i ujawnia w jaki sposób 150 artefaktów ze skarbu Tutanchamona zostało przetransportowanych na największą międzynarodową wystawę poświęconą „Złotemu Chłopcu”.

07.01.2023Tutanchamon: Ostatnia wystawa

"I nie było już nikogo", odcinek 2. Goście umierają w tajemniczych okolicznościach

Świat stoi na krawędzi wojny. Dziesięciu zupełnie obcych sobie ludzi porzuca codzienne problemy i udaje się na Wyspę Żołnierzy, w pobliżu angielskiego wybrzeża Devon. Zostają odcięci od stałego lądu przez złą pogodę, a gospodarze rezydencji nagle znikają. To i wiele więcej zobaczycie w produkcji "I nie było już nikogo" na Epic Drama! Co wydarzy się w drugim odcinku?

23.12.2022I nie było już nikogo

"I nie było już nikogo", odcinek 1. Ci, którzy pozostali przy życiu, próbują rozwiązać zagadkę

Świat stoi na krawędzi wojny. Dziesięciu zupełnie obcych sobie ludzi porzuca codzienne problemy i udaje się na Wyspę Żołnierzy, w pobliżu angielskiego wybrzeża Devon. Zostają odcięci od stałego lądu przez złą pogodę, a gospodarze rezydencji nagle znikają. To i wiele więcej zobaczycie w produkcji "I nie było już nikogo" na Epic Drama! Co wydarzy się w pierwszym odcinku?

20.12.2022I nie było już nikogo

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×