„Wednesday”. Co działo się na planie serialu? Zobacz wyjątkowe zdjęcia zza kulis nowego hitu Netflix! Tim Burton i Jenna Ortega nieźle dokazywali!

Serial „Wednesday” aktualnie znajduje się na pierwszym miejscu listy TOP10 Netflix. Nie powinno to dziwić - Tim Burton i spółka dali światu świetnie nakręconą produkcję. A skoro przy kręceniu jesteśmy, warto spojrzeć na całą produkcję „od kuchni”. Zobacz, co działo się za kulisami produkcji, w której Tim Burton ożywia na nowo świat rodziny Addamsów. Publikujemy wyjątkowe zdjęcia!

Multimedia

„Wednesday” na szczycie TOP 10 Netflix

Już po pierwszym weekendzie od premiery serial zagościł na pierwszym miejscu najchętniej oglądanych w Polsce na Netflix. Jeżeli zastanawiacie się, czy warto poświęcić tej produkcji swój cenny czas, odpowiedzią będzie dla Was recenzja, którą popełniła jedna z dziennikarek Telemagazyn.pl.

O czym jest serial „Wednesday”

Przepełniona zjawiskami paranormalnymi opowieść detektywistyczna osadzona w czasie, gdy Wednesday Addams pobiera nauki w Akademii Nevermore. Nasza bohaterka próbuje zapanować nad swoimi nowo odkrytymi mocami psychicznymi, powstrzymać mordercze siły terroryzujące okolicę oraz rozwiązać nadnaturalną zagadkę, której częścią przed 25 laty stali się jej rodzice. Zobaczymy też, jak Wednesday odnajdzie się w gąszczu relacji z innymi uczniami Akademii Nevermore.

Czy możemy liczyć na 2. sezon serialu o rodzinie Addamsów?Zobacz więcej

Zobacz, co działo się za kulisami serialu i jakich rozwiązań musieli szukać twórcy, aby oddać magiczny świat Rodziny Addamsów. Poznaj także Rączkę, czyli Victora Dorobantu!

ZDJĘCIA Z PLANU SERIALU W NASZEJ GALERII!

Zobacz galerię

Nowa wizja Toma Burtona na rodzinę Addamsów

„Wednesday” było jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów Netflix w 2022 roku. Pomógł w tym fakt, że Tim Burton, był związany z projektem zarówno jako producent, jak i reżyser.

W obsadzie „Wednesday” zobaczyć możemy:

Catherine Zeta-Jones
Luis Guzmán
Isaac Ordonez
Gwendoline Christie
Jamie McShane
Percy Hynes White
Hunter Doohan
Emma Myers
Joy Sunday
Naomi J Ogawa
Moosa Mostafa
Georgie Farmer

„Wednesday” dostępna na Netflix od 23 listopada 2022 roku

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×