"Wiedźma Mirakl". Grażyna Szapołowska pochwaliła się swoją wnuczką! Kobiety nie mogły się opędzić od fotoreporterów. Kim jest Karolina Matej?

Grażyna Szapołowska ostatnio pokazała się na premierze filmu "Wiedźma Mirakl". Nie byłoby w tym wszystkim nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że pojawiła się tam wraz ze swoją wnuczką, Karoliną Matej. Kobiety zrobiły furorę na imprezie i wprost nie mogły się opędzić od fotoreporterów.

Multimedia

Grażyna Szapołowska od lat uchodzi za jedną z najpopularniejszych polskich aktorek ostatnich dekad. Pomimo 68 lat, wciąż jest niezwykle aktywna zawodowo. Aktorka pojawiła się ostatnio na premierze filmu "Wiedźma Mirakl", która miała miejsce w warszawskim kinie "Atlantic". Okazuje się, że była to iście rodzinna impreza, bowiem za reżyserię filmu odpowiedzialna była jej córka, Katarzyna Jungowska. Grażyna Szapołowska była natomiast odtwórczynią głównej roli.

Dla niej czas się zatrzymał. Od lat zachwyca urodą! W Juracie pokazała figurę modelkiZobacz więcej

Grażyna Szapołowska pochwaliła się na salonach swoją wnuczką

Na imprezie pojawiła się także córka Katarzyny Jungowskiej i jednocześnie wnuczka Grażyny Szapołowskiej, Karolina Matej, która wraz ze swoją babcią tego wieczoru skradła całe show. Kobiety z miejsca stały się główną atrakcją dla fotoreporterów, którym chętnie pozowały do zdjęć. Nie szczędziły sobie przy tym czułych gestów. To jednak nie pierwszy raz, kiedy Grażyna Szapołowska pokazała się z wnuczką. Jej fani mogli już wcześniej poznać Karolinę Matej za pośrednictwem konta na Instagramie aktorki, gdzie pojawiała się kilkukrotnie.

Kim jest Karolina Matej?

Karolina Matej podobnie jak jej babcia i mama również postanowiła związać się branżą filmową. Obecnie jest ona studentką Warszawskiej Szkoły Filmowej założonej przez Fundację Edukacji i Sztuki Filmowej Macieja Ślesickiego i Bogusława Lindy. W 2020 roku widzowie mieli okazję obejrzeć jej występ w znanym muzycznym show "The Voice of Poland'.

Zobacz galerię

Katarzyna Dowbor wyznała prawdę o swoich wnuczkach. Wiadomo, jakie zakazy mają w domu mają Helenka i JaninkaZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×