"Wiedźmin". Henry Cavill powrócił na plan serialu! Po przerwie spowodowanej kwarantanną aktora, prace na planie znowu nabierają tempa

Wieści z planu 3. sezonu "Wiedźmina" nie były ostatnio zbyt optymistyczne. Fani serialu dowiedzieli się, że Henry Cavill nie może pracować nad zdjęciami ze względu na Covid-19. Przerwa aktora, która spowodowana była kwarantanną, właśnie dobiegła końca. Odtwórca roli Geralta znowu działa na planie. Czy premiera nowych odcinków bardzo się opóźni przez tę sytuację?

Multimedia

Henry Cavill wrócił na plan 3. sezonu "Wiedźmina"

Niedawno przekazywaliśmy nie najlepszą wiadomość dla fanów serialu "Wiedźmin". Okazało się, że Henry Cavill, czyli odtwórca jednego z głównych bohaterów, zaraził się koronawirusem. Ekipa była zmuszona więc do przerwania prac nad nowymi odcinkami. W momencie, kiedy ekranowy Geralt przebywał z dala od innych, skupiano się na scenach, w których nie była potrzebna jego obecność. Miały być to wątki związane z przewrotem na Thanedd.

"Wiedźmin" i "Heartstopper" zostają! Jakie jeszcze seriale powrócą na Netflix?Zobacz więcej

Jak podaje Redanian Intelligence, prace na planie najnowszego sezonu znowu nabierają tempa. Po dwutygodniowej przerwie związanej z kwarantanną Cavill wrócił na plan. Wcześniej podawano do wiadomości mediów, że działania związane z powstawaniem kontynuacji serialu nie przedłuży się ze względu na chorobę aktora. Teraz jednak wiadomo, że zdjęcia, które miały zakończyć się 26 sierpnia, ze względu na nieobecność artysty będą trwały do połowy września. Na razie nieznana jest dokładna data premiery 3. sezonu "Wiedźmina".

Aktorka z "Bridgertonów" pojawi się jako fałszywa Ciri? Zobacz więcej

Przez cały czas, kiedy aktor był na izolacji, Henry był w kontakcie ze swoimi fanami. Na Instagramie pokazywał im, jak wykorzystuje przerwę na swoje pasje. Henry zajmował się wtedy majsterkowaniem przy swoim sprzęcie do grania.

Czekacie na 3. sezon "Wiedźmina"?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×