"Wiedźmin". Jednego z ważniejszych bohaterów zagra inny aktor. Jakie zmiany zaszły w obsadzie serialu Netflixa?

3. sezon serialu "Wiedźmin" właśnie powstaje. Produkcja Netfliksa napotkała kilka komplikacje, które zmieniły harmonogram zdjęć. Jak się okazało, data zakończenia prac to nie jedyny zmodyfikowany szczegół związany z serialem. W obsadzie zobaczymy innego aktora w roli Rience'a.

Multimedia

3. sezon "Wiedźmina"

W ostatnim czasie dochodzi do nas sporo informacji związanych z serialem "Wiedźmin". Wszystko ze względu na trwające na planie prace nad 3. sezonem. Chociaż pierwotnie miały one trwać krócej, to ze względu na chorobę Cavilla.) i związaną z nią nieobecność twórcy serialu mieli związane ręce. Teraz jednak wiadomo, że wszystko idzie zgodnie z nowym harmonogramem.

Henry Cavill wrócił do pracy nad serialemZobacz więcej

Zmiany w obsadzie "Wiedźmina"

W 3. sezonie "Wiedźmina" powrócą dobrze znani aktorzy i ich bohaterowie. W obsadzie serialu doszło jednak do pewnych zmian. Nie zobaczymy już jednego z artystów. W nadchodzących odcinkach wśród postaci, na których będziemy się skupiać, znalazł się czarodziej Rience. Do tej pory w tę postać wcielał się Chris Fulton. Nie zobaczymy go już w produkcji Netfliksa. Antagonistę tej historii zagra teraz ktoś inny.

W spin-offie "Gry o Tron" zobaczyliśmy zupełnie inny Żelazny Tron. Dlaczego?Zobacz więcej

Jak podaje portal Redanian Intelligence w miejscu Fultona zobaczymy tym razem Sama Woolfa. Możecie kojarzyć go z gry "Assassin's Creed Valhalla", w której podkładał swój głos. Aktor związany jest także z innym serialem Netfliksa, czyli "The Crown", gdzie dostał rolę młodego księcia Edwarda.

Twórcy serialu nie podali konkretnych informacji dotyczących przyczyn tej zmiany. Wśród fanów oraz mediów krążą plotki, że decyzja była spowodowana konfliktem harmonogramów. Być może Fulton nie mógł zgrać się z ekipą serialu ze względu na inne zobowiązania zawodowe.

Co myślicie o tej zmianie?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×