"Wiedźmin". Wiadomo, kogo zagra Michalina Olszańska w 3. sezonie serialu! To postać, która pojawiała się w książkach Andrzeja Sakopowskiego

Jakiś czas temu wyszło na jaw, że Michalina Olszańska pojawi się w obsadzie 3. sezonu "Wiedźmina". Wówczas nie wiedziano, w jaką postać ma się wcielić polska aktorka. Niedawno jednak ujawniono kolejne informacje związane z obsadą serialu, w tym te dotyczące roli naszej rodaczki. Wiadomo już, kogo zagra Michalina Olszańska!

Multimedia

Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że w kolejnym sezonie "Wiedźmina" pojawi się polska aktorka - Michalina Olszańska. Polscy widzowie mogą ją znać z występów w produkcjach takich jak: "1983", czy "Marzec '68". Jej obecność w serialu Netflixa tłumaczono krytyką polskich widzów za brak rodzimych aktorów w produkcji. Choć obecność aktorki w obsadzie została już oficjalnie potwierdzona, to jeszcze do niedawna nie wiadomo było, w jaką konkretnie postać miałaby się wcielić.

Duża zmiana w obsadzie! Fani będą zaskoczeni!Zobacz więcej

Kogo zagra Michalina Olszańska w 3. sezonie "Wiedźmina"?

Okazuje się, że wiadomo już, w jaką postać wcieli się Michalina Olszańska. Jak donosi portal Redanian Intelligence polską aktorkę będzie można oglądać w roli Marti Sodergren - jednej z czarodziejek, która pojawiała się w książkach Andrzeja Sapkowskiego.

Marti Sodergren to piękna, rudowłosa przyjaciółka Sabriny Glevissing, obecnej w serialu już od pierwszego sezonu. Postać Michaliny Olszańskiej znana jest przede wszystkim jako jedna z najlepszych uzdrowicielek. Jedną z jej największych słabości było zamiłowanie do uciech cielesnych, co w książce ostatecznie doprowadziło ją do śmierci z rąk jednego ze zdradzonych kochanków.

Zobacz galerię

Hugh Grant zagra w nowym serialu NetflixaZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Sakopowskiego? XD to nieźle się tam bawicie w tej redakcji

    30.08.2022 21:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×