wiesław gołas

"Czterej pancerni i pies". Dramatyczne wyznanie żony zmarłego Wiesława Gołasa. "Trudno jest mi nawet rozmawiać o tym"

Maria Krawczyk-Gołas, żona zmarłego przed rokiem legendarnego aktora Wiesława Gołasa wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią ukochanego. Wdowa po artyście regularnie odwiedza cmentarz Powązkowski i dba o ich wspólny grób. Teraz Pani Maria postanowiła wyznać, jak się czuje kilka miesięcy po jego odejściu. Jej słowa chwytają za serce.

03.06.2022Czterej pancerni i pies

Zmarli w 2021 roku. Krzysztof Krawczyk, Wiesław Gołas, Kamil Durczok, Żora Korolyov - wspominamy tych, którzy odeszli w 2021 roku

Krzysztof Krawczyk, Wiesław Gołas, Kamil Durczok, Żora Korolyov - w 2021 roku odeszło wiele znanych i lubianych osobistości ze świata kultury, muzyki czy sportu. Zasmuciła nas nagła śmierć Krzysztofa Krawczyka, Wiesława Gołasa czy Krzysztofa Kowalewskiego. Pożegnaliśmy także Sylwestera Chęcińskiego i Kamila Durczoka. W galerii wspomnijmy tych, którzy odeszli w 2021 roku.

24.12.2021Zmarli w 2021

Pogrzeb Wiesława Gołasa. Wybitny aktor spoczął na Powązkach. Uroczystości pogrzebowe aktorskiej legendy odbyły się w kościele św. Karola Boromeusza

Wiesław Gołas zmarł w czwartek 9 września 2021 po drugim wylewie w wieku 90 lat. By go pożegnać, na powązkowski cmentarz przybyło wiele znanych osobistości świata kultury i polityki w tym m.in. Wiktor Zborowski, Janusz Gajos i Daniel Olbrychski. Pogrzeb Wiesława Gołasa odbył się w kościele św. Karola Boromeusza w Warszawie. Aktor spoczął na cmentarzu powązkowskim. Zamieszczamy zdjęcia z ostatniej drogi wybitnego artysty.

14.09.2021Czterej pancerni i pies

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×