wojciech amaro

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Wojciech Amaro otwiera nową restaurację? Wiadomo, jak będzie wyglądał cennik! "Nie będzie tanio"

Wojciech Modest Amaro jest jednym z najsłynniejszych restauratorów w naszym kraju. Niedawno wzbudził sporą sensację tym, że postanowił zamknąć swoje renomowane restauracje. Wygląda jednak na to, że jego rozbrat z gastronomią nie będzie trwał zbyt długo. Zamierza się on bowiem zaangażować się w kolejny kulinarny projekt. Pojawiły się już pierwsze informacje związane z cennikiem. Nie będzie on na każdą kieszeń.

06.10.2022Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" nie raz zszokowała telewidzów. Całujący Amaro, jedzenie wołowych penisów, latające śmietniki. Oto najlepsze momenty w historii programu!

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" po 6 latach ponownie powróciła na antenę telewizji Polsat. Format, który doczekał się już 7. edycji nie raz szokował telewidzów tym, co się w nim działo. Wojciech Amaro czule całujący się z uczestniczką, jedzenie wołowych penisów, czy latające nad głowami kosze na śmieci to tylko niektóre z momentów, które wywoływały u fanów programu skrajne emocje. Pamiętacie, co się kiedyś działo w "Piekielnej kuchni"?

04.09.2022Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia

Zaglądamy do domów polskich gwiazd. Tak mieszkają Barbara Kurdej-Szatan, Klaudia Halejcio, Olivier Janiak i inni. Nie wszyscy zdecydowali się na przepych

Gwiazdy jak każdy z nas potrzebują chwili odpoczynku od medialnego szumu. Często ukojenie odnajdują w swoich domach. Każde z wnętrz polskich gwiazd wygląda inaczej. Jedni są fanami minimalizmu, a inni stawiają na bardziej wystawne projekty. Niektóre mieszkania mogą naprawdę zaszokować. Jak mieszkają m.in. Basia Kurdej-Szatan, Klaudia Halejcio, Olivier Janiak? Zobaczcie naszą galerię!

24.07.2022Domy gwiazd

"Hell's Kitchen". Wojciech Amaro poprowadził pasierbicę do ołtarza. Zuzanna Amaro zniewala urodą!

Wojciech Modest Amaro to jeden z najpopularniejszych restauratorów w Polsce oraz gwiazda telewizji. Wszystko za sprawą programu "Hell's Kitchen", który tylko potwierdził, że Wojciech Amaro to prawdziwa marka. Słynny szef kuchni bardzo chroni swoją prywatność, jednak teraz zrobił wyjątek i pochwalił się swoją pasierbicą, Zuzanną, która właśnie wzięła ślub!

17.06.2022Hell's Kitchen

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×