wojciech modest amaro

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Wojciech Amaro otwiera nową restaurację? Wiadomo, jak będzie wyglądał cennik! "Nie będzie tanio"

Wojciech Modest Amaro jest jednym z najsłynniejszych restauratorów w naszym kraju. Niedawno wzbudził sporą sensację tym, że postanowił zamknąć swoje renomowane restauracje. Wygląda jednak na to, że jego rozbrat z gastronomią nie będzie trwał zbyt długo. Zamierza się on bowiem zaangażować się w kolejny kulinarny projekt. Pojawiły się już pierwsze informacje związane z cennikiem. Nie będzie on na każdą kieszeń.

06.10.2022Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia

"Hell's Kitchen". Wojciech Amaro poprowadził pasierbicę do ołtarza. Zuzanna Amaro zniewala urodą!

Wojciech Modest Amaro to jeden z najpopularniejszych restauratorów w Polsce oraz gwiazda telewizji. Wszystko za sprawą programu "Hell's Kitchen", który tylko potwierdził, że Wojciech Amaro to prawdziwa marka. Słynny szef kuchni bardzo chroni swoją prywatność, jednak teraz zrobił wyjątek i pochwalił się swoją pasierbicą, Zuzanną, która właśnie wzięła ślub!

17.06.2022Hell's Kitchen

Azja Express". Joanna Przetakiewicz w towarzystwie przyjaciół w drodze na charytatywną kolację. Towarzyszyli jej m.in. Anna Lewandowska i Wojciech Modest Amaro

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Odkąd się w sobie zakochali, a potem wzięli ślub, praktycznie są nierozłączni. Miłość 53-letniego producenta, właściciela przedsiębiorstwa medialnego Rochstar S.A, oraz niespełna 55-letniej dyrektor kreatywnej modowej marki LaMania wciąż kwitnie.

29.04.2022Azja Express

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×