"Workin' Moms" to najlepszy serial do obejrzenia w Dzień Matki i nie tylko. Za co go pokochaliśmy?

"Workin' Moms" to idealna propozycja na Dzień Matki - dla młodych i tych bardziej doświadczonych mam, dla synów i córek, a także dla wszystkich tych, którzy lubią dobre i lekkie komedie.

Multimedia

"Workin' Moms". Najlepszy serial do obejrzenia w Dzień Matki (i nie tylko)

"Workin' Moms", czyli "Pracujące mamy" to kanadyjski serial komediowy, którego bohaterkami są cztery mamy, muszące odnaleźć się w nowoczesnym świecie. Serial zadebiutował na Netfliksie w 2019 roku, od razu dając dostęp do trzech pierwszych sezonów. Od tego czasu powstały 3 kolejne odsłony serialu, a szósty, ten ostatni, miał premierę 10 maja 2022 roku. "Pracujące mamy" to idealna propozycja na Dzień Matki - dla młodych i tych bardziej doświadczonych mam, dla synów i córek, a także dla wszystkich tych, którzy lubią dobre i lekkie komedie.

Głównymi bohaterkami serialu są cztery świeżo upieczone mamy, które muszą wrócić do pracy i znaleźć czas dla rodziny, na obowiązki domowe i życie miłosne, a przy tym jeszcze nie zwariować. Każda mierzy się z własnymi wyzwaniami i pokazuje, że bycie mamą we współczesnym świecie może mieć różne odcienie.

Romantyczne, dramatyczne, zabawne. Oto filmy idealne na Dzień Mamy! Zobacz więcej

Mamy więc Kate (Catherine Reitman), która chciałaby poświęcić się swoim dzieciom, ale zależy jej też bardzo na utrzymaniu swojej kariery, co z trudem próbuje łączyć. Jenny (Jessalyn Wanlim), która po urodzeniu dziecka odkrywa, że trudno jest jej wejść w nową rolę mamy i woli wrócić do pracy, zostawiając córkę z mężem. Anne (Dani Kind), oprócz noworodka i prowadzenia gabinetu terapeutycznego, zmaga się z dorastającą, nastoletnią córką i Frankie (Juno Rinaldi), która tworzy rodzinę z kobietą, z którą akurat po przyjściu na świat ich córeczki, przeżywa kryzys.

Twórczynią serialu jest Catherine Reitman, za produkcję odpowiada firma Wolf + Rabbit Entertainment. Serial oryginalnie emitowany być już w 2017 roku przez stację CBC Television. Sezony mają zazwyczaj po 13 20-minutowych odcinków, które ogląda się jednym tchem. Ciekawe wątki, ujmujące bohaterki i przede wszystkim humor to cechy, dla których warto polecać tę produkcję. Nie tylko na Dzień Matki.

Wszystkie sezony serialu "Workin' Moms" są dostępne na Netfliksie!

Matki i córki w polskim show-biznesie. Te dziewczyny poszły w ślady swoich sławnych matek!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×