z kim spotykała się doda

Edward Miszczak o Dodzie i jej przyszłości w Polsacie. Jej los jest już przesądzony! Zdradził, jaką przyszłość dla niej planuje

Doda to jedno z najgłośniejszych medialnych nazwisk w ostatnim czasie. Artystka celebruje 20-lecie kariery, a niedawno zakończono emisję jej programu „Doda – 12 kroków do miłości”. Wielu zastanawiało się, jaka przyszłość ją czeka w stacji, nad którą kontrolę przejął Edward Miszczak. Teraz wszystko jasne!

04.02.2023Doda. 12 kroków do miłości

Z kim spotykała się Doda? Wszyscy partnerzy Doroty Rabczewskiej. Radosław Majdan, Nergal, Błażej Szychowski, Emil Hajdar, Emil Stępień, Max Hodges, Dariusz Pachut [ZDJĘCIA]

Doroty „Dody” Rabczewskiej nikomu nie trzeba w Polsce przedstawiać. Nieformalna „królowa pop” w Polsce od dwóch dekad nie schodzi ze sceny, a także z pierwszych stron kolorowej prasy. W dużej mierze to zasługa jej burzliwego życia uczuciowego - jej związki, chcąc nie chcąc, były bardzo medialne. Jej serce złamano więcej, niż jeden raz! Z kim spotykała się Doda? Przedstawiamy wszystkich partnerów wokalistki.

06.12.2022Doda. 12 kroków do miłości

"Doda. 12 kroków do miłości" odcinek 5. Doda rozpłakała się na kozetce, była u wróżki i zabrała przyjaciół na randkę. "Psychicznie jestem po prostu wykończona"

Za nami kolejny odcinek programu "Doda. 12 kroków do miłości". Wokalistka poszła na dwie kolejne randki, ale na jednej, i na drugiej, pojawiło się to, co kolokwialnie nazywamy "wielką czerwoną flagą". Wokalistka była również u wróżki, która jej nieco rozjaśniła zagadki losu. Co wydarzyło się w 5. odcinku "Doda. 12 kroków do miłości"?

01.10.2022Doda. 12 kroków do miłości

"Doda. 12 kroków do miłości". Przedpremierowy pokaz 1. odcinka nowego show Doroty Rabczewskiej. Zdoła znaleźć partnera na życie?

Już w sobotę 3 września br. widzowie zobaczą na antenie Polsatu 1. odcinek nowego programu Doroty Rabczewskiej - "Doda. 12 kroków do miłości". Wokalistka z pomocą psychologa i przyjaciół zmierzy się z tym, co powoduje, że źle trafiała w miłości. Czy uda jej się znaleźć życiowego partnera? Jak zapowiadają twórcy, droga do finału ma być trudna i trudna i wymagająca. W piątek odbył się przedpremierowy pokaz 1. odcinka niezwykłego programu. Publikujemy zdjęcia!

02.09.2022Doda. 12 kroków do miłości

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×