„Zakazany owoc” odcinek 151. Yildiz trafia do szpitala! Halit twierdzi, że nie wie kto jest ojcem dziecka [STRESZCZENIE ODCINKA]

Poród już tuż tuż! Yildiz w 151. odcinku „Zakazanego owocu” jest już w szpitalu, a towarzyszą jej Caner i Ender. Sahika nie odstępuje Halita na krok. Przebiegła brunetka węszy podstęp i twierdzi, że Yildiz zrobi wszystko, aby udowodnić, że to on jest ojcem dziecka.

Multimedia

„Zakazany owoc” odcinek 151. we wtorek, 7.01.2023, o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Książka Zehry odnosi sukces. Yildiz udaje, że ma bóle porodowe. Sahika obnaża podstęp Ender. Kaya coraz bardziej interesuje się Leylą. Yildiz jest już w szpitalu i przygotowuje się do porodu. Halit wyrzuca jej, że współpracuje z Ender. Przypomina, że dał Yildiz dach nad głową, nie mając pewności, kto jest ojcem dziecka.

Kiedy bobas przyjdzie na świat?

Zdjęcia z 12. odcinka 3. sezonu „Zakazanego owocu” publikujemy w galerii

Zobacz galerię

Halit skończy na ulicy? Wyjaśniamy znaczenie pierwszej sceny 3. sezonuZobacz więcej

O czym jest „Zakazany owoc”?

Serial „Zakazany owoc” (org. „Yasak Elma”) to turecki hit z 2019 roku. Produkcja koncentruje się na losach dwóch sióstr. Jedna z nich - Yildiz - pragnie życia w bogactwie. Jej marzenie zaczyna się spełniać, gdy poznaje Ender, żonę bogatego biznesmena. Wkrótce Yildiz wchodzi w układ z Ender: ma uwieść jej męża. Łasej na pieniądze blondynce udało się jednak przechytrzyć kobietę z wyższych sfer i odbić jej męża. Ender poprzysięga zemstę!

Napad, nowotwór i noc grozy! Zdradzamy, co wydarzy się w lutymZobacz więcej

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

Na antenie TVP zagościł nowy serial. „Akacjowa 38” to hiszpańska produkcja, która zastąpiła „Zranione ptaki”. Na antenie TVP można jeszcze oglądać „Przysięgę” oraz „Zakazany owoc”. Tureckie seriale w Polsce pokazuje także dedykowany im kanał DIZI. W emisji m.in. „Wieczna miłość” i „Maleńkie morderstwa”. W listopadzie 2022 r. na antenie Telewizji WP rozpoczęła się emisja serialu „Piękniejsza niż Ty”.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Katarzyna (gość)

    Może nasz Ojciec Mateusz i Natalia Borowik rozwiążą zagadkę ojcostwa, dorzucę jeszcze Alexa, ten wywęszy wszystko! Jakież to intrygujące...

    06.02.2023 18:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×