"Zakazany owoc" odcinek 73. Alihan oświadczy się Zeynep. Koniec zaręczyn będzie dramatyczny! Zdradzamy, co się wydarzy [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zakazany owoc" - oto streszczenie 73. odcinka tureckiej telenoweli. Widzowie zobaczą w tym odcinku zaręczyny Alihana i Zeynep. Jak będzie przebiegać uroczystość? Radość potrwa krótką chwilę, a tuż po przyjęciu pierścionka rozegra się dramat! Publikujemy zdjęcia z wydarzenia.

Multimedia

"Zakazany owoc" odcinek 73. w piątek, 7.10.2022, o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Przed nami 73. odcinek "Zakazanego owocu". Co tym razem wydarzy się w tureckim serialu o Yildiz (Eda Ece) i Zeynep (Sevda Erginci)? Streszczenie odcinka znajdziesz poniżej.

Tak będzie wyglądał ślub Alihana i Zeynep! Widzowie będą niepocieszeniZobacz więcej

Alihan (Onur Tuna) i Zeynep (Sevda Erginci) schodzili się i rozchodzili, ale w końcu zdecydowali się być razem. Ich wymarzony dzień zaręczyn skończy się dramatycznie!

Zeynep zamierza przyjąć oświadczyny Alihana. Skoro nie było kradzieży biżuterii, Yildiz prosi Halita, by z powrotem przyjął do pracy Aysel. Alihan przybywa do kawiarni. Gdy Zeynep mówi, że przyjmuje jego oświadczyny, wkracza Ender i oznajmia, że właśnie poślubiła Alihana. Zerrin ma zawał.

NAJNOWSZE ZDJĘCIA Z SERIALU ZNAJDZIESZ W GALERII

Zobacz galerię

O czym jest "Zakazany owoc"?

Serial "Zakazany owoc" (org. "Yasak Elma") to turecki hit z 2019 roku, który koncentruje się na losach dwóch sióstr. Jedna z nich - Yildiz - pragnie życia w bogactwie. Jej marzenie zaczyna się spełniać, gdy poznaje Ender, żonę bogatego biznesmena. Kobiety zawierają umowę: Yildiz ma uwieść jej męża. Łasej na pieniądze blondynce udało się jednak przechytrzyć kobietę z wyższych sfer i odbić jej męża. Ender poprzysięga zemstę!

"Zakazany owoc" - obsada

  • Eda Ece jako Yildiz Yilmaz
  • Sevda Erginci jako Zeynep Yilmaz
  • Talat Bulut – Halit Argun
  • Onur Tuna – Alihan Tasdemir
  • Şevval Sam – Ender Argun
  • Kivanç Kasabali – Sinan
  • Barış Aytaç – Caner Çelebi
  • Sinan Eroglu – Hakan Kurtulus
  • İlber Uygar Kaboğlu – Erim Argun

Ender w październiku zaproponuje Alihanowi małżeństwo! Na tym nie koniecZobacz więcej

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

Na antenie TVP można oglądać "Zranione ptaki", które w marcu 2022 roku zastąpiły "Elif", "Przysięgę" oraz "Zakazany owoc" - nowy serial, który zastąpił "Miłość i przeznaczenie". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "Maleńkie morderstwa".

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×