"Zakazany owoc". Sevval Sam wciela się w Ender, wyniosłą kobietę z wyższych sfer. Jaka jest naprawdę? Zobacz jej prywatne zdjęcia

Na antenie TVP zagościł nowy turecki serial - "Zakazany owoc". Jedną z głównych postaci jest Ender, wyniosła elegantka z wyższych sfer. Wciela się w nią śpiewająca turecka aktorka, Sevval Sam. Jaka jest naprawdę? Co o niej wiemy? Koniecznie sprawdź galerię!

Multimedia

Sevval Sam gwiazdą "Zakazanego owocu"

"Zakazany owoc" to turecka produkcja, o której w ostatnim czasie jest bardzo głośno. Odkąd ogłoszono, że to właśnie ten serial zastąpi kończącą się właśnie "Miłość i przeznaczenie", fani poszukują jak najwięcej informacji na jego temat. Jedną z ważniejszych aktorek w serialu jest Sevval Sam, która w "Zakazanym owocu" wciela się w rolę Ender Argun. Jej bohaterka to kobieta z wyższych sfer, która zatrudnia w swoim domu jako kelnerkę Yilidz. Bogata dama daje swojej pracownicy jeszcze jedno ważne zadanie: ma uwieść jej męża, kobieciarza ze złą reputacją, aby mieć dowód, że mąż ją zdradza. W ten sposób Ender uchroni swój majątek przy rozwodzie...

Tak zapowiada się nowy turecki serial TVP. Publikujemy mnóstwo zdjęć Zobacz więcej

Sevval Sam: co o niej wiemy?

48-letnia Sevval Sam to nie tylko aktorka, ale i piosenkarka. Śpiewanie odziedziczyła po tacie - Leman Sam także jest piosenkarzem. Aktorka uczęszczała do liceum zawodowego w İsov Yapı i studiowała sztuki piękne na wydziale projektowania graficznego na Uniwersytecie Marmara. Jej aktorski debiut miał miejsce w 1993 roku, kiedy to zagrała w serialu "Süper Baba". Wykonała wówczas także jedną z głównych piosenek serialu. Łącznie Sevval Sam wystąpiła w kilkunastu serialach telewizyjnych i kilku filmach.

Mówiąc o jej karierze, nie sposób nie wspomnieć o muzyce. Śpiewająca aktorka w 2006 roku wydała album muzyczny o klasycznej muzyce tureckiej, a także była wokalistką w albumie „Hayde” Kazıma Koyuncu, który jest oryginalną ścieżką dźwiękową do serialu telewizyjnego "Gülbeyaz", w którym zagrała główną rolę. Sevval Sam nagrała kilka autorskich albumów.

Życie prywatne Sevval Sam

Tureckie media nie donoszą o tym, by aktorka była obecnie w związku. Wiemy, że w latach 1993-1999 była żoną piłkarza Metina Tekina. Owocem tego związku jest syn o imieniu Tarik Emir.

Aktorka, pomimo zbliżającej się pięćdziesiątki, może pochwalić się wyjątkową kondycją. Figury i urody może jej pozazdrościć niejedna kobieta. Gwiazda chętnie dzieli się z fanami kadrami ze swojego prywatnego życia. Na Instagramie obserwują ją już ponad 2,5 miliony fanów!

Zobacz w galerii prywatne zdjęcia Sevval Sam

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Basia (gość)

    Bardzo fajny film.

    18.10.2022 06:52
  • Kolos (gość)

    Błąd w artykule - Leman Sam to tak naprawdę MAMA Sevval, nie tata.

    14.10.2022 21:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×