"Zapukaj do moich drzwi". Kerem Bürsin pokazał babcię i siostrę! Tak wyglądał, gdy miał około czterech lat. Fani pieją z zachwytu nad rodziną tureckiego gwiazdora

Kerem Bürsin jest polskim fanom doskonale znany za sprawą serialu "Zapukaj do moich drzwi". Wcielający się w Serkana Bolata w tureckiej telenoweli aktor jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się swoim życiem. Jednak to nie on, a jego babcia i siostra wywołała w mediach społecznościowych tureckiego przystojniaka prawdziwe poruszenie!

Multimedia

Kerem Bürsin pokazał babcię! Fani pieją z zachwytu nad rodziną tureckiego gwiazdora

Znany z tureckiej telenoweli "Sen Çal Kapımı" (pol. tytuł: "Zapukaj do moich drzwi") z roli Serkana Bolata Kerem Bürsin to jedno z najmocniejszych nazwisk w tureckim show-biznesie. Występując wraz piękną Hande Erçel przez pewien czas tworzyli jedną z gorętszych par w tureckim show-biznesie, elektryzując fanów i kolorową prasę.

Hande Erçel wie, jak zrobić efekt „wow”! Te zdjęcia tureckiej piękności robią furoręZobacz więcej

Kerem Bürsin jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje go ponad 10 mln ludzi. Często pokazuje jednak nie tylko zakulisowe kadry projektów, w które się angażuje, ale także uchyla rąbka prywatności. Jak wyłapał jeden z tureckich serwisów - SeriesTurkish, na relacjach tureckiego przystojniaka, które opublikował na Instagramie, pojawiła się jego babcia! Furorę zrobiło również zdjęcie z siostrą Melis Bürsin z około 1991 roku, kiedy to Kerem miał około czterech lat.

Na starych zdjęciach są nie do poznania. Tak zmieniły się gwiazdy tureckich serialiZobacz więcej

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×