zapukaj do moich drzwi

Cagri Citanak i Melisa Asli Pamuk przeżyli chwile grozy. Ich bliscy znaleźli się w śmiertelnym niebezpieczeństwie! „Moja matka tam była!”

Trzęsienie ziemi, jakie przeszło przez Turcję, pogrążyło cały kraj w żałobie. Setki zmarłych i tysiące ofiar są dziś opłakiwane przez jeszcze liczniejszą grupę, a cały świat mobilizuje się, aby pomóc dotkniętym klęską regionom. Wśród dotkniętych klęską żywiołową osób są także znane polskim fanom tureckie gwiazdy, Cagri Citanak i Melisa Asli Pamuk.

07.02.2023Zapukaj do moich drzwi

„Zapukaj do moich drzwi”. Hande Erçel powala z okładki Marie Claire. Zdjęcia tureckiej piękności zrobiły furorę

Hande Erçel to turecka aktorka, którą polscy widzowie poznali za sprawą m.in. serialu „Zapukaj do moich drzwi”. Turecka piękność, która w telenoweli wcielała się w postać Edy Yıldız zachwyca nie tylko talentem, ale i urodą! Gwiazda, która odnosi sukces za sukcesem, wie jak zrobić efekt „wow”. Ta sesja zdjęciowa tego dowodzi!

19.01.2023Zapukaj do moich drzwi

Özge Yağız i Gökberk Demirci, Bergüzar Korel i Halit Ergenç i inni. Ich miłość wykiełkowała na planie i połączyła ich w życiu. Takich historii jest więcej!

W tureckich serialach nietrudno się zakochać - a aktorom, nietrudno zakochać się w sobie nawzajem na planie! Najlepszym przykładem są Özge Yağız i Gökberk Demirci, którzy dzięki serialowi „Przysięga” zostali parą w życiu prywatnym. Kogo połączyła miłość na planie? Sprawdźcie w galerii!

29.11.2022Tureckie seriale

Tureckie seriale. Kto jest kim w "Senden Daha Güzel"? Oto aktorzy, których zobaczymy w "Piękniejsza niż ty". Burak Çelik już rozkochał w sobie Polki!

Na antenie telewizji WP pojawia się nowa turecka telenowela, która w ramówce zastąpi "Zapukaj do moich drzwi". Mowa oczywiście o "Senden Daha Güzel", którego tytuł tłumaczymy na "Piękniejsza niż Ty". Których tureckich aktorów zobaczymy w nowym serialu? Kogo zagrają? Poznaj obsadę "Piękniejsza niż Ty".

29.10.2022Senden Daha Güzel

Tureckie seriale, do których najchętniej wracamy! Na liście między innymi "Ranny ptaszek", "Wspaniałe Stulecie", "Czarna Perła" i "Zapukaj do moich drzwi"

Jesienna szaruga to dobry czas na powrót do ulubionych seriali. Cóż bowiem robić, gdy za oknem wieje i leje? Wybrać się nad Bosfor wraz z ulubionymi bohaterami! Zapytaliśmy miłośników tureckich telenowel, do których tytułów wracają najczęściej. Jakie seriale można oglądać po raz drugi i kolejny bez obaw, że zaczniemy się nudzić? Sprawdź w galerii!

13.10.2022Ranking

"Zapukaj do moich drzwi". Kerem Bürsin pokazał babcię i siostrę! Tak wyglądał, gdy miał około czterech lat. Fani pieją z zachwytu nad rodziną tureckiego gwiazdora

Kerem Bürsin jest polskim fanom doskonale znany za sprawą serialu "Zapukaj do moich drzwi". Wcielający się w Serkana Bolata w tureckiej telenoweli aktor jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się swoim życiem. Jednak to nie on, a jego babcia i siostra wywołała w mediach społecznościowych tureckiego przystojniaka prawdziwe poruszenie!

06.10.2022Zapukaj do moich drzwi

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×