"Zenek". Danuta Martyniuk kiedyś i dziś. Ukochana króla disco polo przeszła niesamowitą metamorfozę! Zobacz stare zdjęcia Danuty Martyniuk

Zenon i Danuta Martyniuk są szczęśliwym małżeństwem od przeszło trzech dekad. Gdy pojawili się na Gali Osobowości i Sukcesy 2022 wszyscy zbierali szczęki z podłogi na widok ukochanej króla disco polo! Danuta Martyniuk przeszła ogromną metamorfozę i ponownie zachwyca na salonach! Jak wyglądała kiedyś ukochana jednego z najpopularniejszych muzyków w Polsce? Sprawdźcie!

Multimedia

Zenon i Danuta Martyniukowie - historia miłości

Zenon Martyniuk jest jednym z najpopularniejszym muzyków w naszym kraju i przez wielu nazywany królem muzyki disco polo. Początki jego kariery sięgają jeszcze 1989 roku, kiedy to założył słynny zespół "Akcent". W tym samym roku muzyk poślubił miłość swojego życia - Danutę Rolecką. Uroczystość zaślubin miała miejsce 4 lutego 1989 w kościele Matki Bożej z Góry Karmel w Bielsku Podlaskim. Od tego czasu Martyniukowie tworzą zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Owocem ich miłości jest urodzony w 1989 roku syn Daniel. Obecnie Zenon i Danuta Martyniukowie zamieszkują w Grabówce leżącej nieopodal Białegostoku.

Zenek Martyniuk mówi wprost o trudach małżeństwa! "Pojawiają się problemy, smutki, życiowe rozterki"Zobacz więcej

Danuta Martyniuk przeszła niesamowitą metamorfozę! Tak kiedyś wyglądała żona króla disco polo

Zenon Martyniuk nie kryje się z miłością do swojej żony i chętnie pokazuje się z nią razem w mediach. Widzowie mieli okazję poznać kobietę bliżej kilka lat temu podczas reportaży w "Pytaniu na śniadanie". Nie wszyscy też mogą wiedzieć, że jego żona Danuta swego czasu zagrała w jednym z jego teledysków.

Ostatnio mogliśmy podziwiać małżeństwo Martyniuków podczas "Gali Osobowości i Sukcesy 2022". Wówczas żona gwiazdy estrady zachwyciła wszystkich swoim wyglądem i od tego momentu nie milkną echa komplementów kierowanych w stronę Danuty Martyniuk. Jak wyglądała kiedyś żona króla disco polo? Sprawdźcie naszą galerię i przekonajcie się sami.

Zobacz galerię

Była gwiazdą TVP, pod jej okiem talent szlifowała Katarzyna Dowbor. Dziś żyje bardzo skromnieZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • 0+0=WC (gość)

  para Wsiowtch Przygłupuw

  11.05.2022 21:29
 • Anna (gość)

  Zapomnieliści dodać zdjęcia po metamorfozie.

  11.05.2022 14:26
 • no! (gość)

  metamorfoza ok. - dobrze że pieniądz z tarczy po covidowej dla artystów się nie zmarnował, Reasumując jest pieniądz jest impreza :)

  11.05.2022 09:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×