"Zieja" odcinek 3. Grosicki zleca aresztowania działaczy opozycji. Ksiądz Zieja daje się złapać w pułapkę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 3. i jednocześnie ostatni odcinek serialu "Zieja". Grosicki zleca aresztowania działaczy opozycji. Ksiądz Zieja daje się złapać w pułapkę! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 3. odcinki serialu "Zieja".

Multimedia

"Zieja" odcinek 3 - w niedzielę, 5 czerwca 2022 roku, o godzinie 20:15

W 3. odcinku serialu "Zieja" kolejne spotkanie z Zieją nie przynosi Grosickiemu spodziewanych rezultatów, oficer prosi swoich mocodawców, by aresztowali kilku działaczy opozycji.

Zieja w przeszłości ochrzcił Grosickiego? Ksiądz nie ulega Służbie BezpieczeństwaZobacz więcej

Pułapka zaczyna działać. Wzburzony Zieja przychodzi do Grosickiego. Chce widzenia ze swoimi przyjaciółmi. W kilka dni później zostaje zawieziony do więzienia. Tam spotyka się z aresztowanymi. Ich szczera rozmowa jest nagrywana. Grosicki uzyskuje wreszcie informację, której od dawna bezskutecznie poszukiwał.

Informację, która odpowiednio spreparowana może zniszczyć cały ruch. Kiedy chce się podzielić odkryciem ze swoim przełożonym, okazuje się, że jego misja stała się nieaktualna. Aresztowani opozycjoniści zostają wypuszczeni na wolność. Jest amnestia. To propagandowe posunięcie władzy z okazji 33. rocznicy powstania PRLu. Grosicki przegrywa.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×