Zjawiskowe i wzruszające śluby z polskich seriali! Te uroczystości zapamiętamy na długo!

Wiele polskich seriali pokazuje zawiłe historie miłosne, które na ogół kończą się pięknym i malowniczym ślubem. Przypominamy te najpiękniejsze i najbardziej nietuzinkowe, przy których łza wzruszenia kręci się w oku.

Multimedia

Śluby w polskich serialach

Śluby w polskich serialach towarzyszą widzom od lat. Uroczystość zaślubin to w końcu szczególny moment w życiu każdego człowieka — nawet fikcyjnego bohatera. Śluby w polskich serialach to jedne z najchętniej oglądanych epizodów. Widzowie uwielbiają śledzić przygotowania i przymiarki. Z wypiekami na twarzach towarzyszą też serialowym ulubieńcom, kiedy ślubują swoim drugim połówkom miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Serialowym bohaterom nie zawsze udaje się jednak dochować tej obietnicy. Zdrady w polskich serialach zdarzają się równie często, co śluby.

Barbara ofiaruje Magdzie przyjaźń i nakłania Łukasz by spróbował jej pomóc. Co na to Patrycja? Zobacz więcej

Zdarza się również, że do zaślubin tej samej serialowej pary dochodzi kilkukrotnie. Tak było w przypadku Pawła i Marysi z "Pierwszej miłości" czy Patrycji i Michała z "Przyjaciółek". Ich związki zawsze były burzliwe, ale ostatecznie po wielu perypetiach wypowiadali w końcu słowa przysięgi małżeńskiej. W naszym zestawieniu — najpiękniejsze śluby w polskich serialach — znajdziesz również inne serialowe pary, których dogra do ołtarza była niezwykle kręta i wyboista!

Oto najprzystojniejsi aktorzy w historii serialu! Przez 18 lat było na kim zawiesić oko! Zobacz więcej

Śluby idealnie sprawdzają się w finałowych odcinkach polskich seriali, w końcu nie ma to, jak happy end. Rozwiązania scenarzystów nie zawsze jednak satysfakcjonują widownie. Pamiętacie potrójny ślub z serialu "Magda M", który ostatecznie okazał się jedynie snem głównej bohaterki? Bajkowe zakończenie serialu "BrzydUla" również nie dało widzom pełnej odpowiedzi — w pierwszym sezonie nie wyjaśniło się, czy Ula i Marek zostali małżeństwem.

W galerii znajdziesz nasz subiektywny ranking najpiękniejszych ślubów z polskich seriali. Który z nich jest Twoim ulubionym?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • gość (gość)

  Nic nie przebije Ślubu 27-letniej Sylwii Kubus (Natalia Rybicka 28l.) najlepszy Ślub i wesele miała Dziewczyna z Majaków p.s. Kręcą nowe 13 odcinków serialu Blondynka 8 z nową Blondynką

  13.07.2019 23:44
 • fajny ranking ale... (gość)

  Bardzo brakuje mi tu pięknego sycylijskiego ślubu Agnieszki i Pino z serialu Samo życie.

  30.05.2018 13:36
 • fan (gość)

  A gdzie ślub Igi i Marcina z "O mnie się nie martw"?

  28.04.2018 13:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×