"Złotopolscy". Klaudia Halejcio kiedyś i dziś. Aktorka przeszła ogromna metamorfozę! Tak zmieniła się od początku swojej kariery

Klaudia Halejcio dziś jest jedną z najpopularniejszych aktorek i osobowości telewizyjnych w Polsce. Wielu twierdzi również, że jest także jedną z najpiękniejszych w branży! Pokazujemy, jak wyglądała aktorka, gdy dopiero zaczęła zdobywać rozpoznawalność. Od czasu jej pierwszej poważnej roli zmieniła się nie do poznania!

Multimedia

Klaudia Halejcio - kariera aktorska

Klaudia Halejcio urodziła się 13 września 1990 w Warszawie. Jej kariera aktorska rozpoczęła się w bardzo młodym wieku. Pierwszy raz telewidzowie mogli ją zobaczyć już w wieku 8 lat, w epizodycznej roli w "13. posterunku". O Klaudii zrobiło się głośno 5 lat później, kiedy to w 2003 roku dołączyła do obsady "Złotopolskich", jako Andżelika Kwaśniewska. Aktorka była związana z serialem przez 7 lat. Przed osiągnięciem pełnoletności pojawiła się również w takich serialach jak np. "Pierwsza miłość", czy "Na Wspólnej".

Obecnie Klaudię Halejcio można częściej oglądać w roli prezenterki telewizyjnej, niż aktorki. Ostatnio gwiazda była jedną z prowadzących tegorocznej edycji "Polsat Superhit festiwal". Ponadto od pewnego czasu Klaudia Halejcio rozwija swoją karierę kabaretową. Artystka dołączyła w zeszłym roku do składu grupy "Paranienormalni" i do dziś można ją oglądać w ich skeczach.

Tak wyglądała kiedyś Mariola Baruk! Seniorka pokazała nam niesamowite zdjęcia ze swojej młodościZobacz więcej

Klaudia Halejcio już dawno tak nie wygląda. Pokazujemy, jak aktorka zmieniła się od początku swojej kariery

Klaudia Halejcio jako dorosła kobieta jest uważana za jedną z najpiękniejszych w polskim show-biznesie. Wiele osób widzi w niej także ikonę stylu, która każdorazowo zachwyca swoimi starannie dobranymi kreacjami. Pokazujemy, jak wyglądała słynna aktorka i prezenterka, gdy dopiero zaczynała swoją karierę. Kto by się spodziewał, że z tamtej dziewczynki wyrośnie jedna z najpopularniejszych osobistości medialnych w Polsce.

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak wyglądała kiedyś Klaudia Halejcio!

Zobacz galerię

Odmieniony Karol Strasburger pokazał się na imprezie z dziećmi. Widać, że dba o formę!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×