Złotopolscy

"Złotopolscy". Renata Gabryjelska porzuciła aktorską karierę i zniknęła z show biznesu! Zrobiła to... z miłości! Czym zajmuje się dzisiaj i jak wygląda?

Serial "Złotopolscy" zna niemalże każdy - nawet, jeżeli w życiu nie obejrzał ani minuty! Dziś ma status kultowego, a wielu widzów chętnie wraca do niego pamięcią. Losy bohaterów śledziły miliony Polaków. Jedną z największych gwiazd serialu była Renata Gabryjelska. Niewielu wie, dlaczego - praktycznie z dnia na dzień - zniknęła z show biznesu! Czym zajmuje się dzisiaj i jak wygląda?

13.09.2022Złotopolscy

"Złotopolscy". Klaudia Halejcio kiedyś i dziś. Aktorka przeszła ogromna metamorfozę! Tak zmieniła się od początku swojej kariery

Klaudia Halejcio dziś jest jedną z najpopularniejszych aktorek i osobowości telewizyjnych w Polsce. Wielu twierdzi również, że jest także jedną z najpiękniejszych w branży! Pokazujemy, jak wyglądała aktorka, gdy dopiero zaczęła zdobywać rozpoznawalność. Od czasu jej pierwszej poważnej roli zmieniła się nie do poznania!

13.09.2022Złotopolscy

"Ania". Jest już oficjalny zwiastun filmu u Annie Przybylskiej! Internauci nie kryją swojego wzruszenia. "Już mi się płakać chce..."

W poniedziałek 12 września opublikowano oficjalny zwiastun filmu "Ania" - opowiadającego o życiu zmarłej przed laty Anny Przybylskiej. Wideo szybko stało się hitem w sieci a internauci, którzy je obejrzeli, nie kryją swojego wzruszenia. "Dajcie spokój, już mi się płakać chce..." - można przeczytać w komentarzach pod zwiastunem.

12.09.2022Ania

"Barwy szczęścia". Ewa Ziętek zachwyca talentem od przeszło 50 lat! Wielka kariera i sława odebrały jej szczęście w życiu prywatnym

Ewa Ziętek to utalentowana aktorka, której stażu pracy niejedna koleżanka po fachu może pozazdrościć. Gwiazda znana ze "Złotopolskich" czy "Barw szczęścia" osiągnęła sukces o jakim wielu innych artystów jedynie marzy. Jak to jednak mawiają: nie można mieć wszystkiego. W życiu prywatnym Ewa Ziętek nie miała tyle szczęścia. Jak potoczyły się jej losy od początków kariery?

09.08.2022Barwy szczęścia

"Trędowata". Leszek Teleszyński był uważany za jednego z największych amantów polskiego kina! Zobaczcie, jak na przestrzeni lat zmienił się gwiazdor okresu PRL

Leszek Teleszyński w czasach PRL-u był bożyszczem kobiet. Damska część widowni zapamiętała go jako przystojnego ordynata Waldemara Michorowskiego w filmie "Trędowata". Później zniknął z mediów, a słuch po nim zaginął. Jak potoczyły się jego losy? Zobacz, jak dziś wygląda Leszek Teleszyński, filmowy ukochany Stefci Rudeckiej.

06.08.2022Trędowata

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×