zmarli

Edyta Pazura skomentowała śmierć teściowej. Wbiła szpilę Dorocie Choteckiej? „Żałobę nie obchodzi się na Instagramie”

Edyta Pazura zabrała głos w sprawie śmierci teściowej. Żona Cezarego Pazury dosadnie wyraziła, co myśli o przeżywaniu żałoby na Instagramie. Wygląda na to, że informacja o śmierci pani Jadwigi Pazury miała nie przedostać się do wiadomości publicznej. O jej śmierci poinformowała natomiast Dorota Chotecka, czyli żona Radosława Pazury.

28.01.202313. posterunek

Żona Jana Nowickiego zdradza przyczynę śmierci aktora. Anna Kondratowicz o zmarłym mężu: „żył i – okazało się – umarł na swoich warunkach”

Śmierć Jana Nowickiego, legendarnego Wielkiego Szu, była potężnym ciosem dla świata kulturalnego w Polsce. Odejście cenionego aktora pogrążyło w smutku przede wszystkim jego bliskich., Wdowa po aktorze udzieliła wywiadu, w którym zdradza prawdziwą przyczynę śmierci aktora i dementuje doniesienia o operacjach, jakie rzekomo miał przejść.

26.01.2023Wielki Szu

Nie żyje Piotr Dziewit. Marcin Meller i Anna Dziewit-Meller pogrążeni w żałobie. Znane są szczegóły pogrzebu

Smutny dzień w świecie polskich mediów. Marcin Meller i Anna Dziewit-Meller pogrążyli się w żałobie. Jak informują, odszedł ojciec żony ukochanej dziennikarza, Piotr Dziewit, były redaktor naczelny „Biuletynu Górniczego”. Córka zmarłego i zięć pożegnali go w poruszających słowach za pośrednictwem mediów społecznościowych. Znane są również szczegóły pogrzebu.

12.01.2023Dzień Dobry TVN

„Klan”. Michał Lesień i Zbigniew Lesień pogrążeni w żałobie. Obaj stracili najważniejszą osobę w życiu - matkę i żonę. Produkcja składa kondolencje

Michał Lesień i Zbigniew Lesień to syn i ojciec, którzy związali swoje losy z aktorstwem. Panowie są dobrze widzom znani, w szczególności syn, z takich produkcji, jak „Klan”, „Barwy szczęścia” czy „Ranczo” . Media obiegła właśnie smutna wieść dotycząca ich życia prywatnego; zmarła najważniejsza kobieta w ich wspólnym życiu.

12.01.2023Klan

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×