"Znaki". Helena Englert ma 22 lata. Zobaczcie, jak zmieniała się córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny! Właśnie zaszalała z fryzurą!

Helena Englert ma dopiero 22 lata, a już wielu uważa, że mamy do czynienia z jedną z najzdolniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Nic dziwnego, bowiem smykałkę do zawodu ma zarówno po mamie, jak i tacie. Teraz córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny mocno zaszalała z fryzurą! Zobaczcie, jak przez lata zmieniła się Helena Englert!

Multimedia

Helena Englert ma już 22 lata! Zobaczcie, jak zmieniała się córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny! Właśnie zaszalała z fryzurą!

Helena Englert jest jedną z najzdolniejszych młodych polskich aktorek. Doskonale pokazały to jej dotychczasowe role, szczególnie w uwielbianym przez widzów serialu "Znaki" czy emocjonalnie wymagającym filmie "Wszystko dla mojej matki".

Helena Englert wciąż studiuje aktorstwo. Jest studentką aktorstwa dramatycznego w Akademii Teatralnej w Warszawie, gdzie podziwiać ją można w studenckich spektaklach. Musicie nam zaufać, ale na scenie prezentuje się równie charyzmatycznie, jak na ekranie.

Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski świętują 3. rocznicę związku. Niewielu dawało im szansę, a oni szykują się do ślubu!Zobacz więcej

Helana Englert urodziła się 14 czerwca 2000 roku i jest córką aktorów, Jana Englerta oraz Beaty Ścibakówny. Nic więc dziwnego, że poszła podobną drogą. Co ciekawe, Helena Englert na wielkim ekranie zadebiutowała... mając zaledwie dwa latka! Był 2002 rok, gdy pojawiła się w "Superprodukcji" Juliusza Machulskiego. Na kolejną rolę jednak musiała poczekać kilka lat, aż nadszedł 2013 rok, gdy zagrała w głośnym "Układzie zamkniętym".

W 2016 roku Helena Englert dołączyła do obsady "Barw szczęścia", co przyniosło jej sporą popularność. Helena Englert jednak chciała się rozwijać i po ponad dwóch latach zniknęła z serialu. W 2017 roku Helena Englert zagrała także w serialach "W rytmie serca" oraz "O mnie się nie martw". Rok 2018 przyniósł głośny serial "Znaki", a ponadto Englert pojawiła się w "Wojennych dziewczynach" oraz serialu "Diagnoza".

Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz mieszka w imponującej rezydencji! Dom seniorki robi wrażenie!Zobacz więcej

Rok 2019 to przede wszystkim świetna rola w udanym filmie "Wszystko dla mojej matki" oraz epizod w serialu "Lepsza połowa" i rola w spektaklu Teatru Telewizji pt. "Imperium". W 2020 roku Helena Englert pojawiła się w serialu "Żywioły Saszy. Ogień".

Teraz Helena Englert w mediach społecznościowych zaprezentowała swoje nowe oblicze. Postanowiła mocno zaszaleć z fryzurą oraz kolorem! Żegnajcie długie włosy w kolorze blond! Czas na cięcie i odcień różu! Metamorfoza robi wrażenie!

W naszej galerii zobaczycie, jak zmieniała się Helena Englert!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×