"Zranione ptaki" odcinek 135. Aslı manipuluje Bahadirem, a Levent nie umie powstrzymać swoich uczuć! Matka wymierza Ayşe siarczysty policzek! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 135. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak Aslı manipuluje Bahadirem. Wyznaje mu miłość i oświadcza, że odejdzie z pracy! W odpowiedzi ten wyznaje matce, że chce się rozwieść z Hülyą... Tymczasem Matka Ayşe i Bedriye są w ciężkim szoku po wyznaniu Oyi. Kobieta wymierza córce siarczysty policzek, a świadkiem tego jest Cemil! Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

Multimedia

"ZRANIONE PTAKI" ODCINEK 135. WE WTOREK, 4.10.2022, O GODZ. 18:45 w TVP2! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 135.

Aslı manipuluje Bahadirem. Wyznaje mu miłość i oświadcza, że dla dobra ich obojga odejdzie z pracy i zniknie z jego życia. Mężczyzna stanowczo się temu sprzeciwia. Po rozmowie z Aslı, Bahadir oświadcza matce, że chce rozwieść się z Hülyą. Leven, trzymając w ramionach nieprzytomną Meryem, nie jest w stanie dalej tłumić swoich uczuć do niej. Romantyczne chwile kończą się wraz z odblokowaniem drzwi windy. Przez chwilę Melis obawia się, że Meryem wyznała Leventowi prawdę. Sprowadza na miejsce Tekina, który zabiera stamtąd swoją żonę.

Jaki naprawdę jest serialowy Levent? Nam zdradza wszystko! [TYLKO U NAS, WYWIAD]Zobacz więcej

Safiye i Bedriye są w szoku po tym, co usłyszały od Oyi. Cemil zamierza wyznać Ayşe miłość i zabrać w podróż poślubną, ale zamiast tego jest świadkiem, jak rozgoryczona Safiye wymierza córce siarczysty policzek.

Zobacz galerię

Na antenie TVP 1 pod koniec marca pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial "Zranione ptaki". Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial "Elif", który pokochali polscy widzowie. Serial "Yaralı Kuşlar" ma szansę na podbicie serca publiczności, opowiadając historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i ma duży potencjał zrobić to samo na polskim podwórku. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Ömer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom "Elif" jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

Levant z serialu "Zranione ptaki" dołącza do obsady nowej produkcji! Jego postać namiesza? Zobacz więcej

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • ro (gość)

  Wróblowa zwyczajnie musiała upewnić się, że po plajcie Emiroglu nie mają zagranicznych kont ni złota, a jednocześnie sprawdzić status Yusufa. W końcu była odpowiedzialna za Elyf i nie mogła ryzykować związku z kimś podobnym do siebie.

  03.10.2022 21:47
 • Maniek (gość)

  Gdyby Melek nie miała Yusufa za biedaka i dzikusa to od razu po zbankrutowaniu Emiroglu opuściła by ich i wraz ze swoją księżniczką pobiegli do tego księgarza/adwokata/dziedzica Haktanirów.

  03.10.2022 20:16
 • Yildiz z sanatorim (gość)

  Przed plajtą majątku Haktanyr to nie, ale dziś już tak. Wystarczy, że Kerem do niej przekręci, a ta wzięta fotograf zabukuje kilka biletów w klasie ekonomicznej i zaprosi do siebie całą rodzinkę, a nawet będzie po nich sprzątać by spłacić się za wcześniejszą gościnkę w rezydencji. Zaoferuje im także pomóc w znalezieniu zatrudnienia np. przy miejskiej zieleni.

  03.10.2022 19:11
 • Vildan (gość)

  Kerem i Sureya pasują do siebie oboje są wykształceni mają tą samą pasję, lubią gotować i skupiają sie na karierze. Panda stanowczo odpada bo jej w głowie tylko ciuchy i balangi.

  03.10.2022 18:24
 • ro (gość)

  Z tych seriali wynika, iż w Turcji poważa się Niemców, Amerykanów czy Włochów dlatego wątpliwe byśmy byli godni oceniać danie Parli chyba, że byłyby to pierogi z ziemniakami i domieszką sera białego lub karp. Niepokojące jest to, że Tekin zmuszany jest jeść na mieście. Ayse tak samo zrzuciła kucharzenie na Safiye. Tylko strojenie i miłostki z bogolami im w głowach. Zadziwia dieta Neriman, jednak przy ptakach to mogła sobie podjeść elegancko. Może i odfrunęła trochę z pracą w holdingu, ale w sumie Oya też nie wiadomo co tam robi.

  03.10.2022 16:15
 • Maniek (gość)

  Po tym jak Haktaniry na pokaz chwalili nie udane dania sporządzone przez Parlę to Vildan mogłaby podstępnie wysłać do jury do Polski i tam recenzowała by Magda Gessler no i Panda dostała by ostrą krytykę zresztą załużoną od niej ale wtedy by się rozbeczała i Haktaniry potem śmiało by jej przyznali, że jej potrawy były do kitu i jeszcze po obejrzeniu programu "Master chef" znajomi by ją wyśmieli, że w ogóle wstydziła by się z domu wyjść. I wtedy Vildan z innymi służkami były by górą bo nie musiały by znosić humorków tego natrętnego gościa sułtanki Macide.

  03.10.2022 08:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×