"Zranione ptaki" odcinek 139. Cemil konfrontuje się z Oyą. Jej wyznanie kompletnie go zaskakuje! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 139. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak sytuacja między Ayşe i Cemil rozstają się, gdyż mężczyzna nie umie wydusić na głos tego, co czuje. Nie ma z tym problemu Oya, która zaskakuje go wyznaniem miłości. Tymczasem Tekin znów szantażuje Meryem i zmusza ją do udawania, że naprawdę kocha ona swojego męża. Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

Multimedia

"ZRANIONE PTAKI" ODCINEK 139. W PONIEDZIAŁEK, 10.10.2022, O GODZ. 18:45 w TVP2! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 139.

Ayşe rozstaje się z Cemilem, który znowu nie potrafi wyznać jej swoich uczuć. Dogan i Oya obserwują ich czułe pożegnanie, które przerywa wściekła Safiye. Zabiera ona córkę do domu. Cemil jest zły na Oyę, że doprowadziła do tego wszystkiego. Ta wyjaśnia mu jednak, że zrobiła to z miłości do niego.

Jaki naprawdę jest serialowy Levent? Nam zdradza wszystko! [TYLKO U NAS, WYWIAD]Zobacz więcej

Mężczyzna jest zaskoczony tym wyznaniem. Tymczasem Tekin znów szantażuje Meryem i zmusza ją do udawania przed Leventem, że naprawdę kocha ona swojego męża.

Zobacz galerię

Na antenie TVP 1 pod koniec marca pojawiła się nowa produkcja znad Bosforu - serial "Zranione ptaki". Zastępuje ona emitowany od 2017 roku serial "Elif", który pokochali polscy widzowie. Serial "Yaralı Kuşlar" ma szansę na podbicie serca publiczności, opowiadając historię walki z przeciwnościami losu, miłości i siły rodzinnych więzów. Stworzony w 2019 roku podbił serca tureckiej publiczności i ma duży potencjał zrobić to samo na polskim podwórku. Występują w nim Gizem Arıkan jako Meryem, Emre Mete Sönmez jako Ömer, Ali Yasin Özegemen jako Levent, Özgür Özberk  jako Tekin, znana fanom "Elif" jako Arzu Cemre Melis Çınar jako Melis, Elif Erol jako Hülya i Ayşen İnci jako Ulviye.

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

Levant z serialu "Zranione ptaki" dołącza do obsady nowej produkcji! Jego postać namiesza? Zobacz więcej

"ZRANIONE PTAKI" - O CZYM JEST SERIAL?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmusowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Omera?

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Goha (gość)

  Maniek i ro nie ma co sie czepiać Meyrem bo ona jak zamieszka w rezydencji kiedy Meliska i Levent będą narzeczeństwem i ona też dla Methanoglu będzie członkiem rodziny (zasiądzie z nimi do stołu) i zarazem opiekunką chorej p.Uvliye tak jak Melek dla Macide to ona też będzie zajmowała sie innymi obowiązkami domowymi żeby odciążyć Asli. Jak by Asli była w jej roli to by wszystko zwaliła na swoją koleżanke i kazała by żeby dodatkowo ją obsługiwać z bananem na twarzy, że zostanie żoną panicza. Celikówna nic tu nie zawiniła, że Ozerówna uwiodła Bahiego, zanim pojawiła sie siorka Omera to ta tępa dzida już dawno śliniła się do mężusia Huliozy z tego co on jej mówił, że niepotrzebnie się obawiała tej służki.

  09.10.2022 18:06
 • ro (gość)

  Tak by było, ale akurat Omer bawiłby się telefonem Leventa (robił sobie lolowe selfie z filtrem) i w tle uchwycił by jak to Asly dokłada wieprzowinki. Jednak wyszłoby to dopiero po paru godzinach jak Reyhan wybiegłaby z rezydencji i zatrzymałaby się dopiero w dzielnicy co rezydują tam Safiye i Ayse, ale one by ją pogoniły dalej, bo bałyby się, że Cemil teraz w niej się bujnie i zostaną z ręką w nocniku.

  09.10.2022 17:41
 • Maniek (gość)

  Aysel czy jej siorka tak jak Yildiz pokochały by Reyhan jak własną córke za jej niezwykłą osobowość i Asly by szlak trafił, że z zawiści podłożyła by jej wieprzowego galata do potraw przyrzadzonych przez nią aby skompromitować ją przed domownikami tak jak Vildan do jej pączków lokomy.

  09.10.2022 15:54
 • ro (gość)

  Początkowo na pewno Reyhan byłaby skupiona na nauce i służeniu szczególnie p. Ulviye, natomiast z czasem Yasar zacząłby rozbawiać ją do rozpuku swoimi limerykami na temat Melis/Kunolis. Studia minęłyby jak z bicza strzelił i Reyhan ruszyłaby do afryki, a wraz z nią Yasar, który za zaoszczędzone pieniążki i dzięki swoim nieprzeciętnym zdolnościom manualnym wzniósłby tam Uniwersytet im. Reyhan Goksu-Kaya. Methangogogolu zaś odpisaliby sobie tą uczelnie od podatku, choć wuja by się do niej tak po prawdzie dołożyli, parę rolek foli izolacyjnej z której Yasar kiedyś kiedyś konstruował latawce dla Bahadyra.

  09.10.2022 14:22
 • Maniek (gość)

  Po pierwsze Reyhan tylko by rozmawiała z Yasarem po koleżeńsku bo jej jest pisana rola singielki aby nieść edukacje np. do biednych afrykańskich krajów. A po drugie jak Asly by się z nich nabijała to przyszła profesorka zaraz dała by inteligentną ripostę dla tej tępej dzidy, że ta nie wiedziała by co odpowiedzieć skoro tam ta nawet potrafiła obronić Elif przed Vildan.

  09.10.2022 09:53
 • ro (gość)

  Nom kiedyś Kimet zasugerowała Parli, że pewnie chce Kerema dla wygodnego życia, a ta jej wypaliła, że jej rodzina ma 3 czy 5 takich holdingów i wtenczas stara była dla niej pozornie milsza. Wtedy już jednak przecież Haktanyry nie utraciliby płynności finansowej tak łatwo, co byłoby na rękę Keskinównie. W ogóle brak było planu na przejęcie ich majątku przez nią. Nie dziwota, że to był finalny sezon. Melek czy nawet Asly za długo milczały o jej machlojach, ale to mogla być zemsta za Yusufa. Aysel czy jej siorka pomogłyby Reyhan, a Yasar zaraz by ją zagadywał, a Asly by bekę z tego kręciła.

  08.10.2022 22:46
 • Maniek (gość)

  Na jakiej podstawie ro sądzisz, że Kimet sądziła, że Pandzia jest nie bogatą kopaczką złota.? Perła jest za głupia aby wyczuć i wygryść to wredne przebiegłe babsko i dlatego właśnie ta baba chciała aby jej siostrzeńca właśnie to Somerówna została żonką bo nie Sureya czy Asli, które by odrazu wyczaiły jej złe intencje wobec Haktanirów. Myślę jak by Reyhan uciekając przed braćmi swoimi wstąpiła do rezydencji Methanoglu aby zapytać o drogę i opowiedziała by dla Aysel o swojej trudnej sytuacji rodzinnej to ta stara zaufana służka wyprosiła by p.Ulviye aby ją zatrudniła jako pomoc domowa bo była by po pierwsze poruszona jej opowiastką a po drugie, że ma sumienną aparycję.

  08.10.2022 21:43
 • ro (gość)

  Ipek byłaby wymarzoną kandydatką o ile nie miałaby braci, którzy sterowali rodzinnym majątkiem. Początkowo Kimet myślała, że Parla to kopaczka złota i niezbyt ją popierała obawiając się o wydatki z sejfu Haktanyrów i to było sensowne. Potem już wiedziała, że Panda jest dziana i mimo to chciała ją spleść z Keremem, a przecież to by utrudniło ich zniszczenie. Widocznie tak się poirytowała Wróblową i Elyf, że już nie czaiła bazy. Jej Mahirek zaś oczywiście wybrał sobie podwójną wdówkę z balonową Elyf. Rana na pewno była z jej ligi, a i zanosiło się początkowo, że zostaną rodzinką. Zarówno dla p. Macide jak i p. Ulviye prócz pochodzenia, wykształcenia i urody w tym momencie ważne byłoby, aby nowa synowa dostarczyła różnorakich wnucząt tak jak miało to miejsce u Sułtanów. Tak więc finalnie brak jest wymarzonej kandydatki spełniającej wszystkie wymagania. Z drugiej strony Yasar czy Dogan nie mogą znaleźć dobrej, uroczej dziewczyny, bo one wszystkie wolą jak Ayse czy Asly snuć się wśród mecenasów do których średnio pasują, ale jak pająk znajdują sposób na wślizgniecie się do sypialni panów. Szofer lub zakolak za to mogą się wypłakać w rękaw Neriman czy Aysel.

  08.10.2022 20:56
 • Maniek (gość)

  Kimet na pewno nie życzyła by sobie aby żoną jej syna została Meliska czy Hulioza bo jest biedna i co gorsza, że wykształcona i jest obawa, że nie dość, że oskubie ją z majatku to jeszcze nie ma zawodu tylko otrzymuje stanowisko dyrektorskie po znajomości z bogolami zamiast otrzymać samodzielnie tą posadę. Dobrą synową była by taka głupia i dziana jak Panda bo nie stanowiła by dla niej żadnego zagrożenia albo kogoś jak farmaceutka z własną apteką czy prawniczka z własną kancelarią tylko te kandydatki muszą też posiadać dodatkowo rodzinny majatek aby były oszczędności a te full kasy, które zarabiają to były na życie. I jeszcze miała by z nich pożytek bo ta pierwsza poradziła by kiedy należało by udać sie do lekarza jak by jej choroba doskwierała a druga za darem by ją wybroniła jak by jej ktoś wlazł w droge bez prawnie. Mecenaska Oya odpada bo jest ze średniaków a tym bardziej istnieje większe ryzyko, że podstępnie oskubie ją z precjozy niż Saracówne bo jako adwokatka jest bardzo dobra w tym fachu. Dla p.Uvliye najlepszą kandydatką na żonę Bahiego była by Humi czy Ipek bo jest piękna, wykształcona i dziana co daje gwarancje, że nie zwinie im kasy, holdingu i rezydencji.

  08.10.2022 20:16
 • ro (gość)

  Tekin jako prawdopodobny wychowanek bidula mógł wyżebrać u bram Methangogolu stanowisko pogardzanego Yasara lub spróbować zemścić się na świecie który go ukształtował. Często widać w scenach z Meyrem, iż Tekin na ułamek sekundy zasępia się i dokonuje moralnych wyborów. Gdyby tyko Celikówna okazała mu nieco uczucia to ta bestia mogłaby się zmienić w panicza, ale gdzie tam i tak nigdy nie dorobiłby się tylu rezydencji, jachtów i winnic co Methangogoglu. Dopóki ta ex służka jest związana z nim związana dopóty Melis jej nie ruszy, to nie Levent, że nie doda 2 do 2. W przyszłości jednak Melis może zamówić kilku smoluchów , żeby popracowali nad nią obcęgami i palnikiem.

  08.10.2022 18:59
 • Maniek (gość)

  Tekin to taki Cezar Neron, że nie znosi krytyki i porażki, ten pierwszy sie wścieka, że Meyrem go nie kocha mimo, że pod wpływem jego groźby wyszła za niego a ten drugi wkurzał sie bo patrycjusze i filozofowie krytykowali jego wiersze a wiadomo, że nie miał talentu poetyckiego. Meliska zapewne jak Tarik nie da spokoju Meyrem nawet z więzienia bo ma hopla na jej punkcie, że odebrała jej ukochanego Leventa. Choćby Celikówna zakopała by sie pod ziemią to ta żmijka i tak prędzej czy później ją wykopie.

  08.10.2022 17:11
 • Parla (gość)

  Oj Asly, przecież napisałam tak specjalnie, bo Ty z angielskiego to znasz tylko słowo cola i to jak Ci Omer każe sobie nalać. Ponad to miło mi, że zwróciłaś się do mnie Bey - czyli wodzu. Nawet jeśli coś przekręcam to dlatego, że mam dużo pandzich projektów na głowie, a Ty to co najwyżej przetłuszczone włosy od ciągłego stania przy garach. Już nawet Yasar ma od Ciebie lepsze zajęcie, a przecież nim pogardzasz. Gdzie tu sens, gdzie logika? Gdybyś była sprytna to byłabyś na miejscu Meyrem, a tymczasem ta zostawiła Ci smarka do bawienia, a sama robi karierę. Już mi mój dobry znajomy Arthuro pisał o niej na whatsappie vip edyszyn, ale nie dołączę Cię do naszej grupy bo byś pewnie spamowała jakieś przepisy na ogórkową!

  08.10.2022 16:53
 • Asli Ozerówna (gość)

  Niby byłaś w USA a brak ci podstaw z języka angielskiego, jak chcesz sie pożegnać w tym języku to nie pisze się "baj" tylko "goodbye" nic dziwnego, że nie dostałaś sie na studia skoro nawet masz ubogie słownictwo z naszego języka ojczystego, że potrafisz przekręcić słowo "aluzja" na "eluzja" a już nie wspomnę o znajomości języków obcych. Nawet ta brzydka asystentka holdingu była zarzenowana tym, że ty jako przyszła prezesowa walisz głupoty prowadząc z nią rozmowę. Bey, see you later.

  08.10.2022 16:14
 • Parla (gość)

  Asly to tak jak mój Kerem urodził się w Turcji, ale studiował w USA i tak samo moje pandy. Ty nigdy nie postawiłaś stopy poza rezydencją, bo de facto jesteś niewolnicą i nawet nocą pocieszasz otyłego Bahadyra. Skąd więc miałabyś cokolwiek wiedzieć? Chyba z czasopism pani Ulviye? Lecz to są poradniki dla bogoli, a Ty przecież nawet Omerowi lizaka nie kupiłaś to taka jesteś dziana? Słuchaj jak chcesz pogadać to zapraszam do Yacht Club, ale to trzeba mieć kartę VIP, pogadaj z Yasarem to może Cię wwiezie od zaplecza dla służby, bajbaj.

  08.10.2022 14:37
 • Asli Ozerówna (gość)

  Głuptaku Pandy żyją tylko w Chinach. Owszem interesuje się ciuchami ale też uwielbiam z panem Bahadairem oglądać filmy miłosne a jego żonka uwielbia czytać kryminalne książki i dlatego panicz sie mną interesuje bo łaczą nas te same pasje. Oczywiście dostaje używane markowe kiecki po pani Melisce za szpiegowanie Meyrem na jej rzecz raz to mi przywiozła sukienkę prosto z Mediolanu. Nie wstyd ci, że ja z podstawowym wykształceniem jestem od ciebie sprytniejsza, inteligentniejsza, mam pasje, większą wiedzę o świecie od ciebie i umiem kulturalniej sie zachować a ty jesteś ze średnim wykształceniem i jesteś denna. Nie zapominaj, że Sureya staneła w obronie kelnera kiedy go obrażałaś, rozumiem, że byłaś nie zadowolona z obsługi ale mogłabyś mu kulturalnie zwrocić uwagę. Ciesz się, że Kerem nie jest w wieku pana Leventa i pana Bahadira bo zaraz by ci go odebrała nie bogata lecz wykształcona z ryczącą 30 kobieta.

  08.10.2022 08:25
 • Parla (gość)

  Kerem i Sureya to na później zostawiali, ale brudne naczynia przy basenie dla Yildiz. Ja to chociaż dawałam napiwki nawet dennym kelnerom. Słuchaj Asly jak spełnisz marzenie mojego kolegi Tolgi i umówisz się z nim na lody to Ci oddam zeszłoroczne markowe i mało śmigane skarpety. Przemyśl to bo ponoć służki mają mieć w kuchni góra 17°C, a ja i tak mam ciepło Florydzie gdzie prowadzę rezerwat pand hamerykańskich.

  08.10.2022 00:06
 • Asli Ozerówna (gość)

  A jakie inne może mieć zainteresowanie Panda z takim rozumkiem jak nie markowe ciuchy. Nic dziwnego, że Kerem wybrał Sureyę skoro oboje mają takie same pasje bo dla nich wartości duchowe to priorytet a materialne wartości zostawiają na później.

  07.10.2022 22:35
 • aplikuj na parla@panda.com (gość)

  Asly mogę Cię co najwyżej zatrudnić na muła zakupowego, ale najsampierw musisz zaaplikować na stanowisko służki, a ponoć w CV z zainteresowań to masz arabskie gogle? Ja tam wolę włoskie youtube.

  07.10.2022 22:25
 • Asli Ozerówna (gość)

  Pando jak byś mnie obrażała to bym cię dosłownie spoliczkowała w odwecie tak jak słóżka to zrobiła bananowej pannie, która na nią bluzgała z meksykańskiej telenoweli pt: "Przyjaciółki i rywalki". Twoje zachowanie mnie tak irytuje, że aż się prosisz aby dać ci w pysk.

  07.10.2022 21:18
 • ro (gość)

  Meyrem z Methangogoglu obecnie nie ma wiele wspólnego, ale żeby ostudzić libido Tekina mogłaby zarzucić chustę czy przejść na diętę Neriman, a ta ubiera się jak na koktajl party u Ayse i Cemila i Bedrige i Safiye. Panda po prawdzie niewarta była żadnych słów Reyhan, która dodatkowo była wtedy w szoku, że ukryła mamę w piwnicy. Celikówna zaś już wtedy de facto kręciła z Leventem, a i on czasami publicznie skarcił Melis. W wuja cięcie też zajęcie, a ponad to Yasar ma dużo czasu na filozoficzne rozważania na temat upadku moralności.

  07.10.2022 19:23
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×